خدمات نظافت منزل شاهین شهر با تضمین و کیفیت عالی شماره تلفن دفتر خدمات نظافتی شاهین شهر:۰۹۱۳۷۸۴۸۸۵۷

شاهین شهر یکی از شهرستان های بزرگ اصفهان می باشد که روزانه بر جمعیت آن و استفاده از آپارتمان های مسکونی و خانه های ویلایی افزوده می شود. بیشتر افراد این منطقه با شناسایی و تحقیقاتی که شرکت خدماتی نظافتی منزل اصفهان رفت و روب صورت گرفته است شاغل هستند.
بنابر همین شرکت خدمات نظافتی اصفهان رفت و روب جهت کمک به کیفیت زندگی این افراد یک از شعب خود را در این منطقه تاسیس نمود.
تمام کارگر های نظافتی که در این شعبه مشغول به کار شده اند، تمام دوره های آموزشی لازم را گذرانده اند و اینک برای افرادی که توانایی لازم در انجام فعالیت های منزل خود را ندارند با ارائه خدمات نظافت منزل شاهین شهر به کمک آمده اند.
این شرکت از شرکت های بسیار معتبر در زمینه خدماتی نظافتی منزل محسوب می گردد که روزانه بر تعداد مشتریان خود افزوده و توانسته است رضایت آن ها را به صورت کامل جلب نماید.


نظافت منزل در شاهین شهر اصفهان با خدمات تضمینی | اصفهان رفت و روب

خوشبختانه با راه اندازی شعبه شاهین شهر این شرکت، ساکنین این منطقه که بنا بر دلایلی چون مجرد بودن، عدم مهارت کافی در نظافت، کهولت سن، باردار بودن، داشتن فرزند کوچک و ... نیز می توانند کارگر خدماتی برای تمیزکاری خانه را از این مجموعه تحت عنوان خدمات نظافت منزل شاهین شهر را درخواست کنند .
به این ترتیب در زمان و هزینه ها صرفه جویی نمایند و زمان بیشتری را برای گذراندن با خانواده خود داشته باشند.
برای درخواست نیرو نیرو نظافت منزل شاهین شهر ، کافیست درخواست خود را به ثبت برسانید و نیروی کاری خود را در سریعترین زمان ممکن و زیر یک ساعت در محیط مورد نظر تحویل بگیرید.


فعالیت های شرکت رفت و روب برای خدمات نظافت منزل شاهین شهر

علاوه بر خدمات نظافت منزل در بهارستان اصفهان ، یکی از شهرستان هایی که این شرکت آماده خدمات رسانی به آن می باشد شهرستان شاهین شهر است. از فعالیت هایی که شرکت خدمات نظافتی اصفهان رفت و روب به همشهریان عزیز شاهین شهری ارائه می دهد عبارتند از:


۱- نظافت و تمیزکاری کف، دیوار های آشپزخانه و قرار دادن سایر وسایل در جای مخصوص.
۲- نظافت اجاق گاز و یخچال و مرتب کردن کابینت های آشپزخانه.
۳- گردگیری، مرتب کردن و لکه گیری دیوار ها و کف اتاق خواب، تخت خواب و کمد های دیواری.
۴- شستشوی لباس ها، اتو کردن و تا زدن آن ها سپس قرار دادن در کمد های مخصوص.
۵- لکه گیری، جارو کردن و گردگیری دیوار، کف و فرش سالن پذیرایی و اتاق های خواب.
۶- پختن غذا و آماده کردن میز و گذاشتن ظروف.
۷- ضدعفونی و شستن شیر آلات، کف و دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام.
۸- نظافت کامل بالکن شامل تمیز کردن کف، نرده و پنجره ها.
۹- تمیز کردن، گردگیری و شستشوی تمام پنجره های موجود در منزل از هر دو طرف.

نظافت منزل شاهین شهر با بهره مندی از نیروهای مجرب | اصفهان رفت و روب

نظافت درجه یک با اصفهان رفت و روب

لیست قیمت نظافت منزل شاهین شهر

تعرفه قیمت خدمات نظافتی در شاهین شهر

تعرفه خدمات نظافت منزل شاهین شهر

تعرفه خدمات نه تنها در این مجموعه بلکه در اکثر شرکت ها به صورت ساعتی ارائه می‌شود که بسته به بکارگیری نیروی آقا یا خانم تغییر می کند.معمولا نیروی خانم با توجه به کم تر بودنشان و در نظر گرفتن سختی کار، با قیمت پایه بالاتری به ارائه خدمات نظافت می پردازند. البته باید این نکته را حتما مورد توجه قرار داد که سطح انتظاری که شما از شرکت مربوطه چقدر می باشد و چقدر تاثیر مستقیم در هزینه دارد. باید دقت داشته باشید که به طور صحیح نمی توان قیمت نهایی را اعلام نمود بلکه عواملی در تعیین قیم نهایی نظافت منزل دخیل می باشد. یعنی شما اگر در حین کار بخواهید مراحل خاصی را در نظر بگیرید با توجه به صرف زمان و میزان کار آن می تواند در هزینه ها تاثیر گذار باشد که برای تعادل بین روند کاری و انتظارات شما بهتر است یک طبقه بندی از کارهای مورد نظر تهیه و مورد توافق طرفین قرار بگیرد. در کنار این، عواملی همچون متراژ و ... در تعیین هزینه و دستمزد تاثیر گذار خواهد بود.

نکات مهم درخواست کارگر از شرکت نظافت منزل اصفهان

۱- کارگر نظافت منزل در شاهین شهر را از یک شرکت معتبر درخواست نمایید.
۲- به هنگام ورود نیروهای نظافتی جهت شناسایی از آن ها بخواهید که کارت شناسایی و کارت بهداشت خود را ارائه دهند.
۳- قبل از درخواست نیرو، اقا یا خانم بودن را مشخص کنید و بر سرقیمت با شرکت به توافق برسید.
۴- در صورتی که از فعالیت و عملکرد نیروی مورد نظر راضی نبودید می توانید با یک تماس درخواست نیرو جدید فرمایید.
۵- میزان ساعت کار نیروی تمیزکاری ، ۸ ساعت است بنابراین برای درخواست ساعات اضافه تر ، با شرکت هماهنگ کنید.

خدمات تمیزکاری منزل

نظافت کلی ساختمان

امروزه با گسترش آپارتمان نشینی و رواج روز افزون آن، زندگی در کنار یکدیگر در ساختمان‌های پرجمعیت، شرایط ویژه‌ای را برای ساکنین این ساختمان ها بوجود می‌آورد. از جمله نیاز به استفاده از خدمات ساختمانی از قبیل توجه به نظافت ساختمان. در این میان وظیفه‌ی نماشویی ، کفسابی ، راه پله ، آسانسور ، پارکینگ و مشاعات تنها به یک خانواده محدود نیست و مسئولیتی همگانی تلقی می‌شود. تمیزکاری ساختمان‌های مسکونی یا تجاری در فضای داخلی و خارجی آن‌ها با توجه به گستردگی وسعت و سختی کار در نظافت مشاعات و راه‌پله ها فرآیندی زمان بر و دشوار است و از عهد‌ی ساکنین ساختمان خارج شده و به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران ساختمان تبدیل شده است.

همچنین به دلیل بالا بودن تردد و آمد و شد در ساختمان‌های تجاری، بهداشت، پاکیزگی بیش از سایر محیط ها اهمیت پیدا کرده و شستشو و پاکیزه نگه داشتن ساختمان به صورت پیوسته و مرتب، امری ضروری و حیاتی از دید مشتریان و مراجعین به این مراکز می باشد. به همین سبب، شرکت‌های معتبر خدماتی در شهر های متفاوت از قبیل شرکت خدمات نظافتی رفت و روب پدیدار شده اند که حوزه فعالیت خود را با ارائه خدمات به انواع نیازهای نظافتی مجتمع‌های بزرگ، کوچک، مسکونی و تجاری پاسخ مناسبی داده است و با بهره‌مندی از نیروهای تایید هویت شده، متخصص و آموزش دیده و با استفاده از آخرین و مدرن ترین تجهیزات نظافتی، خدماتی در دسترس و آسان ارائه می‌کنند.

دیگر خدمات شرکت رفت و روب