کفسابی در اصفهان - اصفهان رفت و روب

خدمات کفسابی در اصفهان بصورت تضمینی

اصفهان رفت و روب یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های خدمات کفسابی در اصفهان می باشد . این شرکت خدماتی مانند کفسابی سرامیک در اصفهان، کفسابی موزائیک در اصفهان، کفسابی سنگ در اصفهان را با مجرب ترین و متخصص ترین نیرو با ضمانت نامه ی کاری در خدمت شما همشهریان عزیز اصفهانی می باشد. با اصفهان رفت و روب با آرامش خاطر انواع کفسابی و نماشویی خود را با ما بسپارید.
شرکت اصفهان رفت و روب در زمینه کفسابی در اصفهان این تضمین را می دهد که از افراد متخصص و آموزش دیده در انجام کارهای محوله استفاده کند که آموزش های لازم برای انجام انواع خدمات کف سابی را دیده باشند.


چه زمانی نیاز به کفسابی داریم؟

شرکت اصفهان رفت و روب در زمینه کفسابی در اصفهان با بیش از یک دهه تجربه و با داشتن کادری مجرب از افراد متخصص و مشاورین کاربلد در زمینه ی کفسابی ساختمان در اصفهان و نماشویی در اصفهان، خدمات خود را ارائه می دهد و تمامی تلاش خود را در جهت کسب رضایت مشتری انجام می دهد.
خدمات کفسابی در اصفهان زمانی انجام می شود که کف ساختمان در یک سطح نباشد به این دلیل که سنگ ها و سرامیک ها در یک سطح قرار نگرفته باشند و لبه های بالایی و پایینی سنگ صاف نباشند.
اگر هنگام نصب سنگ، سرامیک و موزاییک در کف، موادی مانند چسب و سیمان و ... بر روی سطح ریخته شد و قابل پاک کردن به صورت معمولی نباشد می توان از کفسابی استفاده کرد. پس از سنگ فرش کردن ساختمان، ممکن است سنگ ها از نظر ساختار و پستی و بلندی و رنگ به حالت عادی و مناسب نباشند.
در این حالت فرد کفساب با مهارت و تخصصی که برای انجام اینکار دارد با استفاده از دستگاه های مخصوص کفسابی می تواند این مشکلات را حل نماید و نواقص به وجود امده را از بین ببرد . همچنین امروزه کفسابی به عنوان یک کار لوکس برای ساختمان ها شناخته می شود. خدمات کفسابی در اصفهان اول از همه بالا و پایین بودن سنگ ها را از بین میبرد و سنگ هارا به صورت صاف و یکدست با جلوه و درخشندگی بالا در می آورد .

انواع روش های خدمات کفسابی

آشنایی با انواع مدل کفسابی برای یک شرکت که در این زمینه فعالیت می کند ضروری است چرا که ممکن است هر طبقه از انواع مختلفی مواد ساخته شده باشد به همین دلیل کفسابی آنها متفاوت است.
• سابیدن کامل: که این روش دارای چند مرحله است که باید به ترتیب انجام شوند یکی از مزایای این روش براق شدن و یکنواخت شدن سطح سنگ ها می باشد.
• استفاده از فرچه ی سیمی: با استفاده از یک فرچه سیمی کفسابی ساختمان را میتوان انجام داد. یکی از معایب این روش به دلیل استفاده از فرچه ی سیمی امکان ایجاد خط و خطوط در سنگ و آلودگی سریع سنگ است.
• سابیدن با زرین: برای اینکه حفره ها و خط و خطوط موجود در سنگ ها را از بین ببرند از ماده ای یه نام زرین استفاده می کنند که پس از استفاده از این ماده سنگ را ساب میزنند.

نکات مهم در کفسابی ساختمان اصفهان

۱- برای تمیز کردن و کفسابی ساختمان از مواد ارزان، سفید کننده، اسیدی و مواد شیمیایی و نمک استفاده نشود چون به مرور زمان لایه ی اول موزاییک و سنگ که لعاب آن هست را از بین می برد. همچنین باعث خورندگی سنگ ها و از بین رفتن جلا و کدر شدن و زرد شدن رنگ سنگ ها می شود . در صورت آسبیب دیدن سرامیک ها امکان ترمیم مجدد وجود ندارد و سرامیک ها باید تعویض گردند که باعث هزینه ی اضافی می شود. پس بهتر است از مواد ارگانیک و مرتبط با سطح مورد نظر برای کفسابی ساختمان استفاده کرد.
۲- مدت زمانی که برای خدمات کفسابی در اصفهان و مکان مورد نظر مصرف می شود بسته به جنس کف ساختمان (سنگ، سرامیک، موزاییک و ...) و دستگاهی که استفاده می شود متفاوت است . هرچه دستگاه استفاده شده قوی تر باشد مدت زمان کفسابی کاهش پیدا می کند.
توصیه: خودتان بر روی کار نظارت داشته باشید تا برخی افراد سودجو به علت بی تجربگی شما با قیمت و کیفیت پایین مصالح کار نکنند که موجب خسارات مالی شود. اگر میخواهید خیال خود را راحت کنید کار را به یک شرکت معتبر بدهید.
اصفهان رفت و روب با تخصص و تجربه چندسالته علاوه بر ارائه خدمات کفسابی در اصفهان بلکه در نماشویی در اصفهان، نظافت منزل، باغبانی و .... فعالیت دارد و خدمات خود را تضمین می کند.

عوامل موثر بر قیمت کفسابی در اصفهان

قیمت کفسابی در اصفهان به پارامترهای زیادی بستگی دارد مثله نوع سنگ، متراژ محیط، دوری و نزدیکی محیط کفسابی به شهر و اینکه کف مورد نظر قبلا ساب خورده یانه، نوع کفسابی (ایتالیایی و معمولی و رزین ساب ) و … همگی در قیمت کفسابی موثر است.
هزینه کفسابی سرامیک از هزینه ی کفسابی سنگ و موزاییک پایین تر است. چون برای کفسابی سرامیک از کفشویی سرامیک استفاده می شود که دستمزد کفشویی نیز از کفسابی کمتر است و بهتر است برای نتیجه ی بهتر کفشویی سرامیک به صورت دوره ای انجام شود.
در کفسابی معمولا کسانی که بهترین نوع کفسابی را می خواهند که منظور همان کفسابی شیشه ای یا کفسابی ایتالیایی است نسبت به کفسابی معمولی قیمت کفسابی سنگ بالاتری بایستی پرداخت کنند.
گاهی در کفسابی بایستی یک یا چند سنگ عوض شود که در قیمت کف سابی موثر است البته در قیمت تمام شده .(این کار به طور عرف به عهده کارفرما می باشد).
اگر سنگ شما دارای درز باشد بایستی آن درزها با رزین هم رنگ سنگ پر شود که به آن رزین ساب می گویند که این موضوع هم در قیمت سنگسابی موثر است.
البته می توان این درزها را با بتونه (سیمان سفید و چسب بتن)پر کرد که قیمت پایینتری دارد متراژ محیط سنگسابی هم در قیمت کفسابی موثر است هر چه متراژ بالاتر قیمت تمام شده کفسابی تخفیف داده می شود و در نهایت قیمت کفسابی پایین تر محاسبه می شود.
قیمت کفسابی پله در تعداد پایین به صورت تکی و در تعداد بالا تفاهمی محاسبه می شود.
قیمت سنگ سابی در مناطق دور از شهر به علت هزینه رفت و آمد اندکی بالاتر است اما اگر متراژ بالا باشد این موضوع را پوشش می دهد.
ما در اصفهان رفت و روب خدمات کف سابی در ساختمان را با بالاترین کیفیت و معقول ترین قیمت به شما ارائه خواهیم داد.

اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب

افتخار ما خدمات ارزنده به شما میباشد.


مزایای استفاده از خدمات کفسابی در اصفهان رفت و روب

هرگونه پستی و بلندی از جهات بالایی و پایینی سنگ را از بین میبرد.

تمیزی فوق العاده که تمام الودگی و کثیفی را از بین می برد.

تضمین کیفیت خدمات با استفاده از کف سابی

صرفه جویی در هزینه ها و زمان

خدمات کفسابی در اصفهان با توجه به جنس کف

کفسابی موزاییک در اصفهان

کفسابی باعث زنده شدن بافت سطح و رفع تمامی پستی بلندی ها و تمیز، شفاف و براق شدن موزاییک میشوند و نمای خوب و زیبایی پیدا میکنند. کفسابی موزائیک ماتی و کدری آن را برطرف می نماید. خط و خش از روی سنگ با دستگاه کفسابی میشود تمام خط و خشها را از بین برد. اصفهان رفت و روب متخصص ترین کفسابی موزائیک در اصفهان می باشد.

کفسابی پارکت در اصفهان

اصولا در زمان نصب پارکت در ساختمان چون پارکت ها نسبت به موزائیک و سنک و غیره از حساسیت بالایی برخورداراست ممکن است که در اثر جابجایی وسایل و یا ضربه خوردن به دلایل دیگر دچار خش و زخم خوردگی یا مات و کدری شود که اصفهان رفت و روب با کفسابی پارکت بصورت کاملا حرفه ای و تضمینی پارکت های شما را مانند روز اول و بدون خش خوردگی به شما تحویل میدهد.

کفسابی سرامیک اصفهان

کفسابی سرامیک بعد از بنایی سیمان،گچ و سایر مواد دیگر بنایی روی سرامیک باقی میماند و با شستن از بین نمیرود و یا اثرش باقی میماند البته این مشکل نیز با دستگاه کف سابی قابل حل بوده و اثری از انها (سیمان، گچ، سفیدک بنایی و غیره …….) باقی نخواهد ماند. که اصفهان رفت و روف با داشتن مجهز ترین دستگاه کفسابی سرامیک بهترین خدمات کفسابی را انجام خواهد داد.

دیگر خدمات شرکت رفت و روب