شستشوی پرده در اصفهان | اصفهان رفت و روب

خشکشویی و پرده شویی در اصفهان با مناسب ترین قیمت

همانطور که وجود پرده در خانه بسیار اهمیت دارد به همان اندازه شستشو و تمیزکاری آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شستشوی پرده بخشی از فعالیت های اصلی نظافتی منزل محسوب شده که حداقل سالی یک الی دو بار را توصیه می شود. پرده ها از جمله اشیایی از منزل می باشند که بسیاری از گرد و غبار های موجود در در محل را به خود جذب می کنند به همین دلیل است که در هر دوره شستن آن ها توصیه می شود. شستشوی مداوم پرده ها به مرور زمان به بافت پارچه آسیب جدی وارد می سازد مگر آنکه با مهارت های خاص، توسط فردی حرفه ای با مواد شوینده مناسب آن شسته شود.
خوشبختانه در این راستا، شرکت اصفهان رفت و روب با چندین سال سابقه و داشتن نیروهای آموزش دیده و مجرب، با استفاده از دستگاه های مخصوص، توانسته است رضایت مشتریان را در راستای شستشوی پرده در اصفهان و علاوه بر آن در زمینه های مبل شویی در اصفهان و سایر خدمات نظافت جلب کند.

انواع خدمات پرده شویی اصفهان توسط اصفهان رفت و روب

تمامی خدمات مرتبط با پرده در اصفهان

دوخت و نصب انواع پرده های حریر، پارچه ای و تور با مدلهای روز، تولید انواع پرده های زبرا، کرکره، شید، بامبو، شرشره، عمودی، لمه و ...، تعمیر و سرویس انواع پرده ها در صورت جابجایی منزل و یا بهسازی ساختمان، باز و نصب پرده و انجام خدمات مربو طه با حمل و نقل رایگان با قیمت مناسب تر از تعرفه خشکشویی، از جمله فعالیت های شرکت رفت و روب میباشد که توسط نیروهای مجرب انجام می شود، هزینه تمام خدمات قبل از انجام جهت اطمینان پیش فاکتور می گردد. 

متخصص در شستشوی انواع پرده در اصفهان

کارشناسان و نیروهای مجرب، با گذراندن تمام دوره های آموزشی و شناخت جنس پارچه های پرده ای آماده سرویس دهی به همشهریان اصفهانی در شستشوی انواع پرده هایی چون کتان، مخمل، زبرا، حریر، سایر پرده های توری می باشند. خدمات شستشو و خشکشویی پرده در اصفهان با دستگاه های به روز دنیا انجام می پذیرد.

دستگاه و مواد شوینده، پرده شویی اصفهان

همانطور که گفته شد تمام نیروهای کاری مشغول به کار در شرکت خدماتی نظافتی اصفهان، قادر به ارائه خدمات شستوشوی پرده و خشکشویی پرده در اصفهان می باشند که این کار را با دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک بدون آسیب رسانی به بافت پارچه انجام می دهند و با شناسایی جنس پارچه مواد شوینده مخصوص به آن را به کار می گیرند.

عوامل موثر بر هزینه خشکشویی پرده و پرده شویی اصفهان

برای محاسبه قیمت شستشوی پرده در اصفهان، عوامل مهم و موثری چون جنس پارچه و متراژ تاثیر گذار است و بر قیمت نهایی پرده شویی در اصفهان نقش اصلی را ایفا می کنند. بسیاری از مشتریان فکر می کنند که با حساب سر انگشتی قادر به محاسبه قیمت هستند ولی نکته اصلی این است که آن ها فقط طول پارچه را حساب کرده و عرض پرده که به صورت چین خوردگی می باشد را حساب نمی کنند. در حالت کلی تعرفه شستشوی پرده در اصفهان بسته به اتو زنی، جنس آن، مواد استفاده شده برای شستشو و خشکشویی متفاوت است.
تلاش ما در بخش خدمات پرده شویی در اصفهان زیر نظر شرکت اصفهان رفت و روب این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی در این خصوص را ارائه دهیم .

نکات لازم در شستشوی پرده ها

۱- ابتدا تمامی گیره ها و سنجاق هایی که به پرده وصل شده است را جدا نمایید.
۲- والان، آویز و پنل های وصل شده به پرده را گردگیری نمایید زیرا پلیسه ها مکان های مناسبی برای تجمع میکروب ها و آلودگی محسوب می شود.
۳- پرده‌های بدون آستر را می توانید در خانه بشویید اما مدل های آستردار را به خشکشویی بسپارید.
۴- قبل از شستن، ثبات رنگ پرده را امتحان نمایید. اگر پارچه آن ، مناسب شستشوی دستی یا ماشینی بود، ابتدا گوشه کوچکی از آن را که در دید نیست با کمی شوینده و آب گرم شستشو دهید و مطمئن شوید تغییر رنگی ایجاد نمی شود در غیر اینصورت شستشو را کنسل کنید و و به خشک‌شویی زنگ بزنید.
۵- توجه کنید که برخی از پرده ها به دلیل جنسی که دارند باید سریع نصب شود تا چروک نشوند و نیازی هم به اتوکشی نداشته باشند.
۶- در شستشو باید از جنس آنها اطلاعات لازم را داشت تا هنگام اتوکشی نکات لازم رعایت شود.
۷- باید از مواد مخصوص جنس پارچه برای شستشو و از بین بردن لک ها استفاده کرد.
۸- در شستشوی پرده های نخی باید قبل از شستن، آن را به مدت ۱۵ دقیقه در آب سرد خیس کنید تا غبار از آن جدا شود.
۹- سپس آب کثیف را خالی کنید و آن را در محلول شستشو بگذارید و حداقل به مدت سه بار آن را آبکشی کنید.

بهترین روش شستشوی پرده

شستشوی پرده های چوبی

از آنجایی که هنگام استفاده آب برای شستشوی این مدل ، آن ها کاملا خیس و خراب شدن می شوند ، برای شستشوی این مدل نیز نیاز به کمی تخصص هست. بنابراین کافی است خدمات پرده شویی اصفهان رفت و روب با تماس بگیرید یا می توانید آن ها را با یک برس نرم تمیز کرده و بگذارید خشک شوند.

شستشوی پرده های لوردراپه

برای تمیز کردن لوردراپه از سری مخصوص جاروبرقی کمک بگیرید. برای شستشوی آن در منزل پس از جدا کرد از گیره ها، با کمی شوینده ملایم و اسفنج می توانیدآن ها را به صورت مجزا و بدون شستشو با آب تمیز کنید. همچنین گردگیری منظم لوردراپه می تواند از کثیف شدن آن جلوگیری می کند.

شستشوی پرده حریر در اصفهان

قبل از شستو شو بهتر است پرده را ۲ ساعت در آب بخیسانید و سپس چند بار بشویید تا گرد وغبار آن پاک شود برای رفع گرد و غبار میتوانید مقداری نمک به آب اضافه کنید. از مایع یا پودر های لباسشویی با آنزیم های ضعیف هم میتوانید استفاده کنید. بهترین مواد طبیعی برای سفید کردن و شستن پردهای حریر، جوش‌شیرین است.

شستشوی پرده های ابریشمی 

ابتدا گرد و غبار موجود روی پرده ها را گرفته، سپس کار شستشو را انجام دهید. شستشوی پرده های ابریشمی و پشمی چون از نوع پارچه های ظریف هستند با دست مشکلی پیش نمی آورد. آن ها ر ا در ظرف آب سرد خیسانده و سپس محلول تمیزکننده را به ان اضافه کنید و شروع به شستشو کنید.

شستشوی پرده های پلیسه ای

برای شستن پرده
باید از محلول شستشو و اسفنج استفاده کرد. اسفنج را به همه جای پرده کشیده تا کاملا تمیز شود با استفاده از اسفنج و کهنه نیز می توانید میله را که جایگاه مناسبی برای پناه گرفتن ذرات گرد و غبار و میکروب ها هستند تمیز کنید.

نحوه شستن پرده زبرا در اصفهان

بهترین روش شستشوی این مدل، خشکشویی و بخارشویی است. بهتر است به همراه گردگیری و نظافت منزل با استفاده از جاروبرقی و با دقت لایه های آ به صورت روزانه تمیز شود و خشکشویی هم به صورت سالیانه توصیه می شود. برای شست و شوی پرده زبرا
در منزل نیز می توانید از دستگاه بخارشوی خانگی استفاده نمایید و یا با ما تماس بگیرید.

دیگر خدمات شرکت رفت و روب