آجر سابی منازل در اصفهان

نمای بیشتر ساختمان‌های شهر اصفهان از آجر است و متاسفانه به دلیل آلودگی‌های زیادی که وجود دارد نمای ساختمان‌های آجری به مرور زمان کثیف می‌شوند و درخشندگی خود را از دست می‌دهند. از طرفی امروزه بیشتر افراد زمان زیادی برای تمیزکاری نمای آجری ساختمان‌ها ندارند. بنابراین می‌توان کار آجر سابی اصفهان را به دست افرادی که مهارت و تخصص لازم در این زمینه را دارند،‌ سپرد که رفت و روب برای شما این شرایط را فراهم کرده است.


آجرسابی در اصفهان

عملیات آجر سابی در اصفهان از نظر اقتصادی مقرون‌ به ‌صرفه است و افراد در کوتاه مدت و بلند مدت می‌توانند با هزینه کردن، نمای آجری تمیز و درخشانی داشته باشند. درخشندگی در آجر سابی از فاکتورهای مهمی است که می‌تواند کیفیت این کار را تضمین کند. به همین خاطر آجر سابی در اصفهان طرفداران زیادی دارد، زیرا بر کسی پوشیده نیست که تمیزی بیش از اندازه برای هر مکانی باعث زیباسازی آن مکانی می‌شود و فضای بهتری را به وجود می‌آورد، مخصوصا برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی که در آن مشتری و ارباب رجوع هر روز در حال رفت و آمد هستند.میزان کیفیت آجر سابی اصفهان به عوامل و شرایط متفاوتی بستگی دارد اعم از تعداد دستگاه‌های ساب که بایستی در هر مرحله ساب آجر به صورت منظم انجام شود از همین جهت پیشنهاد میدهیم برای آجرسابی از اصفهان رفت و روب کمک بگیرید این شرکت با برخورداری از نیروی حرفه ای و مناسب ترین قیمت آماده خدمات رسانی میباشد.

اصفهان رفت و روب

شستشوی نمای ساختمان در اصفهان را از ما بخواهید ...
همین حالا درخواست خود را ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب

انواع ساب زدن آجر نما اصفهان

ساب زدن آجر نما به دو صورت زیر انجام میشود:
۱. با استفاده از دستگاه کارواش فشار قوی (سند پلاست)
۲. با استفاده از دستگاه فرز و پد های ایتالیایی
روش دوم بهتر از روش اول است و آسیبی به آجر نمی رساند چرا که روش اول چون فشار آب قوی است به بند های بین آجر فشار آورده و به مرور آجر کنده میشود فقط در صورتی که نما تازه کار شده باشد میتوان از روش اول استفاده کرد در غیر این صورت روش دوم پیشنهاد میشود.

خدمات آجر سابی در اصفهان

از زمانهای گذشته تا کنون آجر بخش مهمی از مصالح ساختمان است. حتی هنوز هم در نماهای بعضی ساختمانها از آجر به عنوان یک عنصر اصلی در طراحی نما استفاده میشود. البته در بخشهای دیگر ساختمان نظیر دیوار، کف و... هم از آجر استفاده میشود اما استفاده از آجر در نمای ساختمان اهمیت بیشتری دارد. چرا که همه ما آن را میبینیم. حال اگر آجرها زیبایی نداشته باشد، از نظر ما آن ساختمان زیبایی ندارد. تمیز بودن آجرهای استفاده شده در نمای ساختمان نقش بسیار مهمی در زیبایی آن و در نهایت زیبایی کلی ساختمان دارد. در بسیاری از ساختمانها، آجر بخش مهمی از نمای آن است. پس اگر آجرها جرم بگیرند و آلوده شوند، ظاهر زیبای خود را از دست میدهند. هیچ فردی دوست ندارد خانه ای که در آن زندگی میکند، جلوه بدی داشته باشد. آلوده شدن آجر و نمای ساختمان یک مسئله طبیعی است اما به راحتی میتوانید آن را تمیز کنید. در واقع تمیز بودن آجر نمای ساختمان به صورت مستقیم روی زیبایی ساختمان شما تاثیر دارد و نمیتوان از اهمیت آن چشمپوشی کرد. گاهی اوقات در نمای داخلی ساختمان هم از آجر استفاده شده است. در واقع برخی ساختمانها از آجرهای رنگی و زیبا به عنوان نمای اصلی استفاده کردهاند! برای مثال قهوهخانه های سنتی یا مجتمعهای فرهنگی که زیبایی در آنها ارزش زیادی در آن دارد از آجرها استفاده کردهاند. بنابراین نماشویی و تمیز بودن آجرهای چنین ساختمانهایی ارزش بسیار زیادی دارد و باید مورد توجه قرار بگیرد. آجرسابی یکی از خدمات بسیار ارزشمندی است که با کمک آن میتوانید به پاکسازی نمای آجری ساختمان خود کمک کنید.. طبیعتاً نمیتوان از یک ابزار خاص برای تمام سطوح آجری استفاده کرد. اگر نمای ساختمان شما کثیف و آلوده شده است، باید به فکر تمیز کردن آن باشید. فرقی هم نمیکند که نمای ساختمان شما از چه سنگ یا مصالحی باشد. برای تمیز کردن هر نوع نما راه حلی وجود دارد.
اگر در شهر اصفهان زندگی میکنید
و نیاز به تمیز کردن نمای ساختمان خود دارید میتوانید از خدمات شستشوی نمای ساختمان در اصفهان توسط اصفهان رفت و روب استفاده کنید. حال اگر نمای ساختمان شما آجر است، به صورت خاص میتوانید از خدمات آجر سابی اصفهان استفاده کنید. در شهر اصفهان ساختمانهای زیادی از خدمات خدمات ساب آجر نما اصفهان استفاده کرده و ساختمان خود را جلوه بهتری بخشیدهاند. در نهایت، اگر ساختمانی در اصفهان دارید که به دلیل آلوده شدن آجرها زیبایی خود را از دست داده است، با استفاده از خدمات آجر سابی در اصفهان میتوانید به ساختمان خود زیبایی مجدد ببخشید. همچنین اگر نوع نمای ساختمان شما متفاوت است، میتوانید از خدمات نماشویی در اصفهان استفاده کنید. کافی است با شرکت رفت و روب تماس بگیرید تا مشاوره لازم را به شما رایگان ارائه کنیم. سپس در مدت زمان کوتاهی به شما خدمات موردنظر را ارائه کنیم و از زیباتر شدن ساختمان و خانه خود لذت ببرید

برخی از نمونه کارهای ساب آجر نما و شستشوی نما آجری

برخی از نمونه کارهای اجرسابی در اصفهان

انواع آجر و نحوه شستشوی انواع مختلف آجر

آجرسابی یکی از خدمات بسیار ارزشمندی است که با کمک آن میتوانید به پاکسازی نمای آجری ساختمان خود کمک کنید.آجرهای به انواع آجر ماشینی، سفالی، سوراخدار و توپر تقسیمبندی میشوند. تفاوت این آجرها در ظاهر و مقاومت آنها است و بر اساس کاربر، اندازه آنها هم متفاوت است. بنابراین آجرها انواع مختلفی دارند و برای آجرسابی انواع مختلف آن، از وسایل و ابزارهای مخصوص به خود استفاده میشود. طبیعتاً نمیتوان از یک ابزار خاص برای تمام سطوح آجری استفاده کرد. 

اصفهان رفت و روب

اصفهان رفت و روب