قیمت شستشوی مبلمان در منزل اصفهان بسیار به صرفه

مبل شویی در اصفهان یکی دیگر از خدمات مربوط به نظافت منزل می باشد که توسط بهترین مبل شویی انجام می پذیرد. شرکت اصفهان رفت و روب برای انجام خدماتش قوانین خاص خود را دنبال می کند و تمام کارمندان و نیروهای خدماتی ملزم به رعایت پروتکل شرکت هستند. شرکت های مختلف زیاد هستند که در این زمینه و سایر امور خدماتی فعالیت دارند ولیکن بسیاری از افراد به دلیل دو نرخی بودن قیمتی که از سمت و سوی این شرکت ها ارائه می شود ترجیح می دهند شستشوی مبلمان را در منزل انجام دهند.
درست است که هزینه مبل شویی در اصفهان ممکن است با سایر شرکت ها و دیگر شهر ها متفاوت باشد و قیمتی که اعلام می شود با قیمت نهائی یکسان نباشد، ولی ما این اطمینان را به شما می دهیم که قیمت شستشوی مبل با قیمت نهائی تفاوت آنچنانی نداشته باشد. اگر به دنبال مناسب ترین و به صرفه ترین قیمت مبل شویی در اصفهان هستید که بتواند شما را به سمت صرفه جویی در هزینه های سوق دهد و در عوض خدمات با کیفیتی را تحویل دهد با شرکت اصفهان رفت و روب در تماس باشید.

قیمت مبل شویی در اصفهان با نرخ مصوبه اتحادیه | اصفهان رفت و روب

عوامل موثر بر قیمت مبل شویی در اصفهان

به طور کلی عوامل موثر بر قیمت مبل شویی در اصفهان عبارتند از:
۱- تعداد نشیمنگاه های جداشونده.
۲- نوع رویه کوبی سرویس. 
۳- از مواد شستشوی استاندارد برای شستشو استفاده شود و یا مواد دلخواه مشتری باشد.
۴- نوع مبلمان ( راحتی، استیل و...).
۵- جنس پارچه.
برای دریافت تعرفه و قیمت مبل شویی در اصفهان می توانید با شماره تماس درج شده در سایت تماس بگیرید و یا درخواست خود را به ثبت برسانید تا در سریعترین زمان ممکن از طریق تیم پشتیبانی برای جویای برخی از سوالات و ارائه قیمت نهایی با شما تماس حاصل فرمایند.

عوامل موثر بر قیمت مبل شویی در اصفهان | شستشوی مبلمان در منزل اصفهان

عواملی که به صورت مستقیم بر روی هزینه شستشوی مبل در منزل تاثیر گذار هستند:

عوامل زیادی می توانند در هزینه شستشوی مبلمان در منزل تاثیر گذار باشند. با توجه به جنس پارچه و روش شستن آن ، تغییراتی در هزینه ها پیش می آید و مهم ترین عواملی که روی این هزینه ها اثر گذار هستند عبارتند از:
شستشوی مبلمان در منزل اصفهان | اصفهان رفت و روب
هزینه شستن با توجه به تعداد مبل ها ، پشتی ها و نشیمنگاه های جداشونده حساب می شود . هرچه تعداد و اندازه ی آن بیشتر باشد مواد شستشو بیشتری مصرف می شود و مدت اجرای کار نیز افزایش می یابد.
شستشوی مبلمان در منزل اصفهان با چربی زدایی قوی | ا
برای از بین بردن لکه ها ی چربی ، آلودگی و خرابکاری حیوانات خانگی بر روی مبلمان باید از مواد شوینده ی مخصوص استفاده کرد که هزینه و مواد شستشوی مصرفی را نیز بالا تر می برد.
قیمت مبل شویی در اصفهان با در نظر گرفتن جنس پارچه
هرچه پارچه های گرانبها تر به کار فته باشد برای شستشو باید با دقت و حساسیت بالاتری کار کرد. همچنین اگر مبل موردنظر عتیقه باشد می توان آن را جزء موارد تاثیر گذار در قیمت به حساب آورد.

سوالات متدوال درباره خشکشویی مبل در منزل اصفهان

درصورتی‌ که مبل موردنظر دارای تشکچه‌ های دوبل باشد هزینه شستن تشکچه‌ ها جداگانه محاسبه می‌ شود.
ابتدا مبل را جاروکشی می نمایند تا از گرد و غبار تمیز شوند. بعد از آن با استفاده از دستگاه و فرچه های مخصوص و مواد شوینده مناسب ، شستشوی مبل انجام می شود. مواد شوینده باید براساس نوع پارچه مبلمان انتخاب گردد، در غیر این صورت احتمال آسیب رسیدن به پارچه مبل وجود دارد . سپس با استفاده از دستگاه وکیوم ، آب و رطوبت باقی مانده به طور کلی کشیده و خشک می شود . احتمال دارد مقداری نم و رطوبت در مبل به اندازه ای که به بافت پارچه آن آسیبی نرساند ، وجود داشته باشد که این امر طبیعی است و پس از گذشت چند ساعتی خشک می شود.
تمامی مبل ها مانند تمام پارچه، چوب و پارچه ، فلز و پارچه (فرفوژه) و… که قسمت های پارچه ای دارند با دستگاه قابل شستشو می باشند. البته قسمت های چوبی یا فلزی و چرمی قابل شستشو نمی باشند.
تمامی خدمات خشکشویی مانند، شستشوی مبل ها و کاناپه ، صندلی های ناهارخوری با قسمت های پارچه ای، کوسن ها و غیره در منزل یا محل موردنظر شما انجام می شود.
بسیاری از لکه ها پس از شستشو با لکه بر کاملا برطرف می شوند. اما لکه های چربی معمولا کمی مقاومت می کنند.
در خشکشویی مبل ، هیچ آسیبی به مبل وارد نمی شود اما به طور کلی این موضوع تا حد زیادی بستگی به نوع مبلمان شما دارد. معمولا برای پارچه های زربافت یا ابریشمی از دستگاه های خاصی استفاده می شود.
مدل های قدیمی بخارشور باعث چرک مرده شدن پارچه مبل می شد و کثیفی مبلمان روی پارچه تثبیت می شد. با بهتر شدن تکنولوژی بخارشور ها این مشکل وجود ندارد اما همچنان کیفیت شستشوی مبل با دستگاه های مبلشویی بهتر است.
در روش خشکشویی ، به دلیل استفاده از دستگاه های وکیوم مخصوص مبل، مبلمان تا ۹۰% خشک می شود. و باقی مانده رطوبت، نیز بسته به دمای محیط ، ظرف ۳ الی ۴ ساعت خشک خواهد شد.

سوال یا نظرات خود را با ما در میان بگذارید؟