معرفی شرکت خدماتی نظافتی رفت و روب

رفت و روب شرکت خدمات نظافتی و سمپاشی در اصفهان

شرکت خدماتی نظافتی رفت و روب جز چند شرکت معتبر در زمینه فعالیت های خدماتی و سمپاشی است که توانسته مجوزهای لازم جهت فعالیت در زمینه های مختلف در شهر اصفهان را به دست آورد. گروه خدمات نظافتی رفت و روب با داشتن کادر مجرب، متخصص و آموزش دیده خود توانسته تجربه های لذت بخشی را از فعالیت در زمینه های مختلف به دست آورد. امکان ثبت سفارش آنلاین، اعزام سریع نیرو و پرداخت در محل از جمله ی ویژگی های مهم شرکت است که بر محبوبیت این شرکت نزد مشتریان می افزاید.
رفت و روب
در تلاش است تا هر گونه خدماتی که شما همشهریان عزیز اصفهانی نیاز داشته باشید را برای شما فراهم کند و هدف خود را به گونه ای شکل داده که همه این خدمات را به نحو احسن به اتمام برساند تا مشتریان خود را در سراسر شهر اصفهان راضی و خشنود کند. رفت و روب با فراهم آوردن افراد مصمم و چابک و آموزش دیده و متخصص سعی کرده گروهی کاملا حرفه ای و منسجم تشکیل دهد تا در انجام پروژه های محوله بهترین عملکرد را داشته باشد.

شرکت خدمات نظافتی

ضمانت کاری

ضمانت کاری

یکی از بزرگترین خدممات شرکت رفت و روب ضمانت بعد از کار است. ضمانت بعداز کار یعنی ما تضمین می دهیم که هر گونه کم و کاستی در انجام کار قابل جبران و پیگیری است  و این تعهد به صورت جدی و بدون کوچکترین کم و کاستی اجرا میشود. زمانی که مشترک نسبت به عملکرد شخص اعزامی معترض داشته باشد پس از بررسی های لازم شخص جایگزین به محل اعزام شده و نظافت مجدد انجام میگیرد. این نوع ضمانت در همه انواع فعالیت های شرکت قابل اجراست. شما در هر زمان می توانید شکایت خود را از نیروهای ما با ما در میان بگذارید تا پس از بررسی وضعیت نسبت به مشکل پیش آمده اقدام شود و علاوه بر نیروی جایگزین با فرد خاطی برخوردهای لازم صورت گیرد. ما در پی کسب رضایت شما همشهریان عزیز هستیم امید است که در این راه یار و یاری گر ما باشید تا هر روز وظایف خود را به نحوه شایسته تری برای شما اجرا کنیم .

چرا رفت و روب ؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته برای پاسخگویی به سوالات شما

در صورت هر گونه سوال و مشکل پیرامون کلیه امور خدماتی شرکت می توانید به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید و پاسخ سوالات خود را سریعا دریافت کنید. ما این تجارب را با انتقادات و پیشنهادات شما مشترکین محترم به دست آورده ایم پس همواره با ما همراه باشید ...

حضور به موقع نیرو

اعزام نیروی درخواستی ممکن در سریع ترین زمان ممکن و حضور به موقع در مکان

ارائه بهترین کیفیت خدمات

ارائه خدمات در زمینه های مختلف و با بهترین کیفیت ممکن

نیروی حرفه ای

اعزام نیروهای حرفه ای و متخصص آقا و خانم در خدمات مورد نظر شما مشتریان عزیز

نظافت منزل با قیمت مناسب

رفت و روب با پشتیبانی ۲۴ ساعته از خدمات، همواره برای یاری شما در دسترس خواهد بود

رفت و روب

شرکت روفت و روب با چندین سال سابقه ی درخشان و افراد متعهد و حرفه ای در زمینه ی خدمات نظافت منزل ، نظافت محل کار و راه پله ها ، پرده شویی و شستشوی مبل در منزل ، خدمات کفسابی موزایک و سنگ ، نماشویی ، سمپاشی و خدمات باغبانی و پذیرایی مجالس با اعزام نیروهای خانم و اقا در هر زمینه ای، توانسته است با ارائه ی بهترین خدمات با کیفیت بالا، رضایت کامل مشتریان خود را جذب کند.


خدمات شرکت رفت و روب