شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان | شرکت اصفهان رفت و روب

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان - منجی نظافت منزل شما

برای محیط زندگی تمیزی و پاکیزگی بسیار مهم می باشد. چه پاکیزگی فردی و چه پاکیزگی محیط زندگی و کار. تاثیر غیر قابل انکار بهداشت بر پاکیزگی یک محیط به سلامت، روحیه و کارآیی افراد حاضر در آن محیط کمک بسزایی می کند. نظافت و شستشوی پیوسته مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی را به یکی از مهمترین دغدغه های مدیران و مسئولین این مکانها تبدیل کرده است. به همین علت بسیاری از افراد بیشتر ساعات روزانه خود را وقت نظافت و پاکیزگی می کنند. بسیاری از افراد هستند که به دلیل کمبود وقت و یا نداشتن تخصص کافی، از عهده نظافت منزل خود بر نمی آیند. اما اصلا نگران نباشید چون چاره کاره شما پیش نیروهای کاری شرکت خدماتی نظافتی اصفهان می باشد.


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی افراد، با روی آوردن بسیاری به اینترنت و ایجاد شرکت های خدماتی طبق نیازهای روزمره همشهریان، باعث شده است که آن ها به سمت زندگی راحت تری سوق داده بشوند. به این دلیل که با نشستن در خانه یا محل کار خود، برای دریافت خدمات نظافتی محیط مورد نظرشان در اینترنت، تنها کلمه ساده ای را جستجو می کنند و از آن برای خدمات نظافت منزل یا محیط کار خود استفاده می کنند. 
به همین دلیل است که شرکت اصفهان رفت و روب با اصلی ترین خدماتش که در غالب خدماتی نظافتی در اصفهان می باشد پدید آمد تا در این راستا بتواند به بسیاری از همشهریان عزیز که به هر دلیلی توانایی انجام نظافت و تمیزکاری منزل را ندارند کمک کند.

اصفهان رفت و روب منجی فعالیت های خدماتی نظافتی در اصفهان

سایر خدمات شرکت خدمات نظافتی در اصفهان | اصفهان رفت و روب

فعالیت های بخش خدمات نظافتی

بسیاری از افراد با خود فکر می کنند که یک شرکت خدماتی نظافتی چه فعالیت ها و سرویس هایی را به شما خود ارائه می دهد. هنگامی که بحث نظافت منزل در میان باشد و مشتریان درخواست نیروی خدماتی را از شرکت های مربوطه دارند می توان به تمام فعالیت های منزل از جمله تمیز کردن اتاق و گردگیری آن، تی کشیدن، شستن درها و دیوارها ، پنجره ها، تمیز کردن سرویس های بهداشتی و سرامیک ها ، مرتب کردن تخت خواب و کمدها، تمیز کاری لوازم داخل آشپز خانه، گرد گیری کلیه وسایل، شستن و تمیز کردن راه پله، لوسترها، مبلمان ، شستشوی پرده و.... اشاره داشت.
هر کدام از فعالیت های نام برده با اجازه و زیر نظر فرد درخواست کننده خدمات انجام می پذیرد و بدون درخواست وی هیچ کار اضافه ای صورت نمی گیرد. هر کدام از این فعالیت ها در دسته بندی های مجزا با نرخ به خصوص به مشتریان اعلام می گردد و سپس وی بر اساس شرایط خود می تواند آن هارا درخواست کند.


اصفهان رفت و روب یک شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان می باشد که با بیش از یک دهه سابقه در مهد فرهنگ و هنر تاسیس گشت. سپس با استخدام نمودن مجرب ترین کارگر نظافت منزل در اصفهان توانست با ارائه خدمات خود رضایت تمام مشتریان در جلب نماید و خود را جزوه بهترین شرکت های خدماتی نظافتی معرفی نماید. برای دریافت خدمات نظافتی در اصفهان با قیمت بسیار مناسب، تنها کافیست از طریق فرم استعلام موجود در صفحه درخواست خود را به ثبت برسانید. 

فعالیت های شرکت خدماتی نظافتی اصفهان رفت و روب

تجربه ای متمایز از نظافت و پاکیزگی با اصفهان رفت و روب

تعرفه خدمات نظافتی منزل در اصفهان چگونه محاسبه می شود ؟

تعرفه خدمات نه تنها در این مجموعه بلکه در اکثر شرکت ها به صورت ساعتی ارائه می‌شود که بسته به بکارگیری نیروی آقا یا خانم تغییر می کند.معمولا نیروی خانم با توجه به کم تر بودنشان و در نظر گرفتن سختی کار، با قیمت پایه بالاتری به ارائه خدمات نظافت می پردازند.
البته باید این نکته را حتما مورد توجه قرار داد که سطح انتظاری که شما از شرکت مربوطه چقدر می باشد و چقدر تاثیر مستقیم در هزینه دارد. یعنی شما اگر در حین کار بخواهید مراحل خاصی را در نظر بگیرید با توجه به صرف زمان و میزان کار آن می تواند در هزینه ها تاثیر گذار باشد که برای تعادل بین روند کاری و انتظارات شما بهتر است یک طبقه بندی از کارهای مورد نظر تهیه و مورد توافق طرفین قرار بگیرد. در کنار این، عواملی همچون متراژ و ... در تعیین هزینه و دستمزد تاثیر گذار خواهد بود.

چرا از شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان استفاده کنیم؟

۱- اعزام کارگران نظافتچی مجرب و متخصص در فعالیت خود.
۲- بهره مندی از کارگران سالم و موجه و مجرب.
۳- در نظر گرفتن بیمه حوادث برای تمامی نیروهای تحت پوشش.
۴- رزرو آسان خدمات نظافت منزل و محل کار با امکان تعیین روز.

دلیل استفاده از شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان | اصفهان رفت و روب

۵- ارسال معرفی نامه معتبر همراه نظافتچی های تحت پوشش.
۶- ضمانت کار حتی بعداز خروج نظافتچی.
۷- ارسال انواع مواد شوینده همراه نظافتچی جهت خدمات تمیزکاری.
۸- تسریع در فرایند تمیزکاری و صرفه جویی در زمان.

نکات مهم درخواست نیرو از شرکت خدمات نظافتی

۱- به هنگام درخواست نیرو در ابتدا باید مطمئن باشید که شرکت مورد نظر از اطمینان کامل برخوردار است.
۲- نیروهایی که اعزام می شوند حتماً باید کارت بهداشت داشته باشند و آن را به مشتریان ارائه دهند.
۳- چنانچه از نحوه کار نیروی فرستاده شده ناراضی بودید، در همان ساعات اولیه به شرکت مربوطه اطلاع دهید تا نیروی جدید را برای شما بفرستند.
۴- نظافتچی موظف است ابزارهای مورد نیاز کار خود را همراه بیاورد تا نیازی نباشد از مشتری درخواست وسایل کند.
۵- میزان ساعت کار نیروی تمیزکاری ، ۸ ساعت است بنابراین برای درخواست ساعات اضافه تر، می بایست با شرکت هماهنگ کنید.
۶- به هنگام حضور نیرو در محل مورد نظر، زمان و مکانی برای استراحت و نهار کارگر در نظر گرفته شود.
۷ - قبل از ثبت درخواست ، با توجه به اینکه کارگر خانم انتخاب کرده اید یا کارگر آقا، نوع و حجم کار، بر سر قیمت به توافق برسید.

چطور شرکت های نامعتبر خدماتی نظافتی را بشناسیم؟

در ابتدا برای استفاده از خدمات نظافتی یک شرکت می بایست درباره آن تحقیقات لازم به عمل بیاید. تحقیقاتی چون سابقه فعالیت، نیروهای معتبر آن و... شناسایی شرکت های نامعتبر هیچ کاری سخت و دشواری نیست در صورتی که موارد ذکر شده رو رعایت نکرده باشند می توان متوجه شد که این شرکت از سابقه خوبی برخوردار نیست و نباید به آن ها اعتماد کرد. در این صورت حتی اگر شرکت مربوطه کمترین نرخ و پیشنهاد های وسوسه انگیز را به شما پیشنهاد داد نباید وسوسه شوید و به آن ها اعتماد کنید. 
زیرا مگر می شود ریسک کرد و خانه را با تمام اثاثیه به دست هر شرکت و نیروی خدماتی سپرد؟ زیرا کار درستی نیست که منزل را که حریم خصوصی محسوب می شود در اختیار کسانی قرار دهیم که نمی توان به آن ها اعتماد لازم را داشت. در این قسمت ویژگی شرکت هایی که نباید در امر خدمات نظافتی از آن ها کمک گرفت را برای شما شرح می دهیم. برخی از آن ها عبارتند از:


۱- بهره مندی از پرسنل غیر حرفه ای و ناشی در فعالیت های تمیزکاری.
۲- عدم خوش قولی و ارسال به موقع نیرو ها به محل مورد نظر شما.
۳- آن مجموعه از مدیریت کار آمد و درست برخوردار نباشد 
۴- عدم ارائه مجوزات، زیرا تمام شرکت ها باید از مجوز لازم برخوردار باشند.
۵- نداشتن لیست قیمت، زیرا بسیاری از این شرکت ها با توجه به محل مورد نظر قیمت را ارائه می دهد.
۶- در صورت وارد شدن خسارات، پاسخگویی مناسبی را نداشته باشند.
۷- نداشتن هیچ نوع مدرک و گواهی سلامت جسمی و روانی نیروهای خود.

شرکت معتبر خدماتی نظافتی در اصفهان | اصفهان رفت و روب

انواع فعالیت های شرکت خدماتی اصفهان رفت و روب

نظافت منزل در اصفهان

پرده شویی در اصفهان

مبل شویی در اصفهان

مراقبت سالمند در اصفهان

نگهداری کودک اصفهان


پذیرایی مجالس اصفهان

کفسابی در اصفهان

باغبانی در اصفهان

نماشویی در اصفهان

اسباب کشی در اصفهان

سرایداری در اصفهان

دیگر خدمات شرکت رفت و روب