مبل شویی با بهترین کیفیت در اصفهان رفت و روب

مبل شویی در اصفهان با بهترین شرکت مبل شویی اصفهان

مبل شویی شرکت اصفهان رفت و روب در زمینه شستشو و خشک شویی مبلمان منزل، مبل شویی اداری، صندلی های ناهارخوری رستوران ها و خانگی و... به فعالیت مشغول است. شست و شوی مبلمان تنها مختص به روزهای پایانی سال نمی باشد به همین علت بنابر تقاضای زیاد همشهریان عزیز، شرکت اصفهان رفت و روب افتخار این را داشته است که با خدمات مبل شویی در اصفهان را ارائه دهد. همانگونه که می دانید مبلمان دارای پارچه های متفاوتی می باشند که باید قبل از شستشو بسیار مورد مطالعه قرار بگیرند. چرا که باید مواد شوینده مورد نظر شما سازگاری کامل با پارچه مبلمان را داشته باشد.
برای این کار تنها کافیست از فرم استعلام شرکت خدماتی اصفهان رفت و روب که در این سایت موجود می باشد، سرویس شست و شوی مبل در منزل اصفهان را درخواست کنید.

شست و شوی مبلمان در منزل چگونه است؟

شست و شوی مبل در خانه شامل خدمات شست و شوی مبل
و کاناپه ها، صندلی های ناهارخوری با نشمین گاه یا پشتی پارچه ای، کوسن و... می باشد که معمولا جهت نظافت و خانه تکانی یا به صورت دوره ای منظم در شرکت ها یا خانه هایی که از یک حیوان خانگی نگهداری می کنند ارائه می شود. همچنین این خدمات جهت رفع لکه های چربی بعد از مهمانی ها و بوی سیگاری که به خود گرفته اند استفاده می شود. شستن آن می تواند راه خوبی برای از بین بردن این بوی نامطبوع باشد.
برای شستشوی مبل در منزل از دو روش استفاده می‌شود که عبارتند از:
۱- کار شستشو به صورت خشک شویی با شوینده های مناسب انجام می‌شود.
۲- استفاده از بخارشو و شوینده‌های ترکیبی خاص پارچه روکش مبل، زمانی که مبلمان نیاز به نظافت عمیق‌تری داشته باشد استفاده می شود.
بهترین مبلشویی در اصفهان
که خدمات مبل شویی در منزل اصفهان را فراهم ساخته است. شرکت نام برده شده با بهره مندی از متخصص ترین نیروهای مبل شویی در اصفهان که تجربه کافی در این امر را دارا می باشند آماده خدمت رسانی به شما در انجام امور منزل با صرف هزینه متعادل و صرفه جویی در وقت و زمان شما می باشند. برای دریافت هزینه شست و شوی مبل در منزل می توانید از طریق دکمه استعلام قیمت اقدام فرمایید.

نکات قابل توجه به هنگام استفاده از شرکت شست و شوی مبل در اصفهان

شستشوی مبل در منزل اصفهان دارای استانداردهای خاصی است که کارمندان موظف به رعایت آن ها هستند. برخی از این وظایف عبارتند از:
۱- نظافت محل شستشو را رعایت کنند و از ریختن آب در کف محل جلوگیری کنند.
۲- در صورتی که امکان جلوگیری از ریزش آب وجود نداشته باشد، از مشتری درخواست پارچه ای برای جلوگیری از روان شدن آب کنند.
۳- شستشوی هر سرویس مبلمان ۷ نفره ۱ الی ۲ ساعت زمان می برد.
۴- در صورتی که برای مبل شویی در اصفهان نیاز به جابجایی مبل ها بود این کار توسط کارکنان انجام می شود.
۵- مبلمان و سطوح نشیمنگاه به وسیله برس و فرچه ها و مواد شوینده مخصوص شسته می شوند ولی اگر مواد شوینده خاصی مد نظر مشتری می باشد از آن استفاده میشود.
۶- کارکنان باید قبل از شروع شستشو، قسمتی از پارچه پشت مبل را با مواد شوینده مورد نظر برای تست اثر گذاری مثبت و منفی تست کنند تا در حین انجام کار آسیبی به وسایل وارد نگردد.
۷- در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارائه شده، سرویس به صورت رایگان مجددا انجام خواهد شد.
۸- جاروکشی خشک نیز باید انجام شود.

برخی از نمونه کارهای خدمات مبل شویی در منزل اصفهان

اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب

ابزار مورد استفاده جهت مبل شویی منزل در اصفهان

اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب

سوالات متدوال درباره خشکشویی مبل در منزل

ابتدا مبل را جاروکشی می نمایند تا از گرد و غبار تمیز شوند. بعد از آن با استفاده از دستگاه و فرچه های مخصوص و مواد شوینده مناسب، شستشوی مبل انجام می شود. مواد شوینده باید براساس نوع پارچه مبلمان انتخاب گردد، در غیر این صورت احتمال آسیب رسیدن به پارچه مبل وجود دارد. سپس با استفاده از دستگاه وکیوم، آب و رطوبت باقی مانده به طور کلی کشیده و خشک می شود. احتمال دارد مقداری نم و رطوبت در مبل به اندازه ای که به بافت پارچه آن آسیبی نرساند، وجود داشته باشد که این امر طبیعی است و پس از گذشت چند ساعتی خشک می شود.
تمامی مبل ها مانند تمام پارچه، چوب و پارچه، فلز و پارچه (فرفوژه) و … که قسمت های پارچه ای دارند با دستگاه قابل شستشو می باشند. البته قسمت های قسمت های چوبی یا فلزی و چرمی قابل شستشو نمی باشند.
تمامی خدمات خشکشویی مانند، شستشوی مبل ها و کاناپه، صندلی های ناهارخوری با قسمت های پارچه ای، کوسن ها و غیره در منزل یا محل مورد نظر شما انجام می شود.
بسیاری از لکه ها پس از شستشو با لکه بر کاملا برطرف می شوند. اما لکه های چربی معمولا کمی مقاومت می کنند.
در خشکشویی مبل ، هیچ آسیبی به مبل وارد نمی شود اما به طور کلی این موضوع تا حد زیادی بستگی به نوع مبلمان شما دارد. معمولا برای پارچه های زربافت یا ابریشمی از دستگاه های خاصی استفاده می شود.
مدل های قدیمی بخارشور باعث چرک مرده شدن پارچه مبل می شد و کثیفی مبلمان روی پارچه تثبیت می شد. با بهتر شدن تکنولوژی بخارشور ها این مشکل وجود ندارد اما همچنان کیفیت شستشوی مبل با دستگاه های مبلشویی بهتر است.
در روش خشکشویی، به دلیل استفاده از دستگاه های وکیوم مخصوص مبل، مبلمان تا ۹۰% خشک می شود و باقی مانده رطوبت، نیز بسته به دمای محیط، ظرف ۳ الی ۴ ساعت خشک خواهد شد.

سوال یا نظرات خود را با ما در میان بگذارید؟

دیگر خدمات شرکت رفت و روب