نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان را با اصفهان رفت و روب تجربه کنید

نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان - نظافت پارکینگ در اصفهان

امروزه با توجه به زندگی های آپارتمان نشینی افراد و افزایش تقاضای آن ها برای دریافت نیروی نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان، شرکت اصفهان رفت و روب تاسیس گشت تا بتواند در این باره شما را یاری رسانده و رضایت شما را جهت افزایش مشتری و پیشی گرفتن از رقبا جلب نماید. تمیز کردن نظافت راه پله و مشاعات می تواند برای ساختمان هایی که دارای پله های زیادی هستند کار سخت و طاقت فرسایی باشد. همچنین برای اینکه راه پله ها حسابی برق بزنند و از هر گونه گرد و غبار و آلودگی پاک بشوند نیاز به صرف وقت و انرژی زیادی هست. از این رو شرکت های خدماتی نظافتی تاسیس گشته اند تا شما را در انجام این وظایف یاری رسانند.


تمیز کاری ساختمان ها بخش های گوناگونی دارد که می توان آن ها را به بخش داخلی و بخش خارجی تقسیم نمود. نماشویی، کفسابی، نظافت بخش داخلی منازل مسکونی و یا مجتمع های تجاری را می توان زیر مجموعه دسته های ذکر شده معرفی نمود
. از این سو بخش دیگری که می تواند برای یک ساختمان مسکونی و یا تجاری بسیار جلب توجه نماید، نظافت راه پله و مشاعات و پارکینگ می باشد. در بخش ورودی هر ساختمان، پله ها از اولین بخش هایی می باشد که می تواند نگاه و تفکر یک فرد بازدید کننده و وارد شده به ساختمان را جلب نماید.
درصورت کثیف بودن پارکینگ و راه پله، می تواند خاطره بد و تصوری زشت را از ساختمان به جای گذاشته و در صورت تمیز بودن مکان های مربوطه خاطره ای بسیار خوش همراه با کیفیت بالا در ذهن فرد به جای خواهد گذاشت.

برای دریافت نیروی خدماتی جهت نظافت و تمیز کاری و راه پله ها ممکن است شرکت های زیادی وجود داشته باشند. ولیکن زیاد بودن تعداد این شرکت ها دلیل بر معتمد بودن آن ها نیست.
از این جهت می بایست شرکت های با سابقه ای را که می توانند خدمات تضمینی را در راستای خواسته ها و نیاز های شما به شما ارائه دهند انتخاب کنید.
شرکت نظافتی خدماتی اصفهان رفت و روب یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در امر خدمات نظافتی می باشد که با جذب نیروهای کارآزموده و حرفه ای در کار خود، توانسته است سابقه درخشانی را در کارنامه کسب و کار خود به ثبت برساند.
از این رو بدون نگرانی می توانید شرکت نام برده را انتخاب و بدون دغدغه نیروی خود را جهت نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان درخواست کنید.

نکات درخواست کارگر نظافت راه پله و مشاعات

۱- از شرکت های مربوطه نیرو های حرفه ای را مناسب با خدمات خود که در کار خود مجرب هستند درخواست نمایید.
۲- برای دریافت این نیرو تنها کافیست با یک جستجوی ساده در اینترنت این شرکت های معتبر را بخواهید.
۳- به هنگام تمیزکاری و نظافت نیرو خدماتی، با شروع و ترتیب فعالیت وی توجه داشته باشید.
۴- قبل از حضور نیروهای خدماتی و درخواست خود، بر سر قیمت با شرکت مربوطه به توافق برسید.
۵- به هنگام حضور نیرو در محل از وی کارت شناسایی و کارت بهداشت را درخواست کنید و مطمئن شوید که مشخصات فرد با مشخصات فرد اعلام شده از شرکت همخوانی دارد.

نکات درخواست کارگر نظافت راه پله و مشاعات | اصفهان رفت و روب

قیمت نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان

نرخ اصفهان رفت و روب برای نظافت راه و مشاعات

فعالیت های مرتبط با خدمات نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان

تمیزکاری و نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان با معتبرترین شرکت خدمات نظافتی اصفهان

۱- شروع تمیزکاری می بایست ابتدا با جارو زدن پله ها از پله های بالا به سمت پله های پایین صورت بگیرد.
۲- پس از جارو زدن پله ها، نوبت به جارو زدن حیاط، پارکینگ، تمیز کردن کابین آسانسور، گردگیری نرده ها و ... می رسد.
۳- تمیز کاری و نظافت نرده های بخشی از خدمات نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان به حساب می آید که با دو دستمال خیس و خشک انجام می گیرد.
۴- تمیز کاری شیشه های ساختمان از درون و بیرون باید به خوبی تمیز شود.این کار با استفاده از روزنامه و دستمال مرطوب انجام می گیرد.
۵- در قسمت هایی از پارکینگ که خودرو ها روغن ریزی داشته اند می بایست آن ها را قبل از خیس کردن، در ابتدا با محلول آب و تاید تمیز کرده تا لکه ای بر روی زمین باقی نماند.
۶- در نهایت از شوینده ای استفاده شود که به مصالح ساختمان صدمه نزند. به طور مثال شوینده های اسیدی و جوهر نمک، می تواند جلا و درخشندگی سنگ هارا بگیرد و باعث خورندگی و ترک خوردن آن ها شود.


باید بدانید که تمیزکاری پله های اصلا کار آسانی نمی باشد. در این باره تجربه در این فعالیت حرف اول را در استفاده از مواد شوینده و ابزارهای مورد نیاز تمیزکاری مشاعات ساختمانی مانند راه پله،پشت بام، دیوار ها، شیشه ها و .... میزند. در صورتی که کارگر نظافتی اعزام شده به محل از آموزش های لازم در انتخاب مواد شوینده و نحوه تمیزکاری برخوردار نباشد میتواند ضرر و زیانی مالی بسیاری را به کفپوش ساختمان و دیوارپوش ها وارد سازد. هزینه نظافت راه پله در مقایسه با دستمزد کارگرهای آزاد اندکی بیشتر است ولی در مقایسه با کیفیت کار، بسیار منصفانه در نظر گرفته شده است. افزایش هزینه نظافت راه پله در موسسه نظافت منزل با توجه به سالم ماندن کف پله ها مقرون به صرفه تر است.

چرا اصفهان رفت و روب را برای نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان انتخاب کنیم؟

۱- ارائه خدمات به صورت تضمینی و ضمانت بعد از کار به صورت جدی .
۲- ارائه دهنده نامه معتبر کارپردازان جهت ورود به منزل و انجام خدمات. 
۳- شناسایی دقیق کفپوش ها و ... و استفاده از مواد شوینده مناسب آن.
۴- بهره مندی از افراد مجرب و آموزش دیده در فعالیت مورد نظر مشتریان. 
۵- سرعت، نظم و دقت در کار نیروهای کاری شرکت اصفهان رفت و روب.
۶- وقت شناس بودن کارگرهای نظافتی برای حضور در محل.
۷- مدیریت کارآمد و محترم بر اصول قوانین مشتریان.

دلایل استفاده از خدمات اصفهان رفت و روب برای نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان

این موسسه در مدت زمان فعالیت خود تا به امروز بر تمام اصول مشتری پایدار بوده و همیشه هنگام جذب نیروی کار بسیار حساس عمل کرده است. همچنین سعی نموده ایم با اعزام نیروی مجرب، جوان و باسابقه به تمام نقاط شهر جهت نظافت راه پله، حیاط و مشاعات در منازل و ادارات، امور خدماتی برای شما عزیزان تسهیل نماییم تا شما بزرگواران بتوانید بهترین خدمات را دریافت نمایید و دیگر دغدغه دسترسی به کارگران های مطمئن و متخصص را نداشته باشید.
شرکت اصفهان رفت و روب، با بیش از یک دهه تجربه، تعهد، تخصص، دانش و کارآمدی در زمینه ارائه خدمات متنوع، توانسته جایگاهی رفیع و پایدار را برای خود فراهم آورد تا افتخار خدمت رسانی به تمام همشهریان را داشته باشد. کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت و یا فرم های استعلام موجود در صفحه درخواست خود را به ثبت برسانید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تیم پشتیبانی سایت با بررسی و برنامه ریزی های دقیق، با شما هماهنگی های لازم را انجام داده و نیروی مورد نظر به محل شما اعزام گردند.

سوالات متدوال
هزینه ها بر اساس تعداد طبقات ، تعداد واحد ها و متراژ فضاهای مشاع مثل پارکینگ و حیاط محاسبه میِ‌شود. همچنین مواد مصرفی شوینده از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت هستند.
با توجه به انتخاب مشتری می تواند شامل بخش های مختلفی از جمله آسانسور، پله ها، نرده ها، پاک کردن شیشه داخلی و خارجی تا جایی که دسترسی وجود داشته باشد، پنجره ها ، دیوار و کلید و پریزها ، پشت بام، لابی، پارکینگ و درب پارکینگ، حیاط و آیفون است.
سطل، جارو، شیشه پاک کن، تعدادی دستمال و روزنامه
تهیه این لوازم به عهده مشتری است اما در صورت تمایل، نیروی اعزامی برخی از اقلام و مواد شوینده را تهیه نموده که مبلغ آن توسط مشتری پرداخت می‌شود.
از آنجایی که نظافت کامل راه پله ای که تازه نقاشی شده است به زمان بیشتری نیاز دارد ، بهتر است قبل از حضور نیروی خدماتی در محل با شرکت مروطه اطلاع دهید و به توافقی بر سر هزینه برسید.
۱.نظافت راه پله ها از بالا به پایین ۲.تمیز کردن نرده ها ، شیشه ها ، کلیدها و پریزها ۳. نظافت آسانسور (شیشه ، کف و دیوار) ۴.جارو ، شستشو و خشک کردن حیاط و پارکینگ ها ۵.تمیز کردن درب ورودی ، درب پارکینگ و آیفون

دیگر خدمات شرکت رفت و روب