شستشوی پرده در اصفهان | اصفهان رفت و روب

خشکشویی و پرده شویی در اصفهان با مناسب ترین قیمت

همانطور که وجود پرده در خانه بسیار اهمیت دارد به همان اندازه شستشو و تمیزکاری آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شستشوی پرده بخشی از فعالیت های اصلی نظافتی منزل محسوب شده که حداقل سالی یک الی دو بار را توصیه می شود. پرده ها از جمله اشیایی از منزل می باشند که بسیاری از گرد و غبار های موجود در در محل را به خود جذب می کنند به همین دلیل است که در هر دوره شستن آن ها توصیه می شود. شستشوی مداوم پرده ها به مرور زمان به بافت پارچه آسیب جدی وارد می سازد مگر آنکه با مهارت های خاص، توسط فردی حرفه ای با مواد شوینده مناسب آن شسته شود. 
خوشبختانه در این راستا، شرکت اصفهان رفت و روب با چندین سال سابقه و داشتن نیروهای آموزش دیده و مجرب، با استفاده از دستگاه های مخصوص، توانسته است رضایت مشتریان را در راستای پرده شویی و شستشوی پرده در اصفهان و علاوه بر آن در زمینه های مبل شویی در اصفهان و سایر خدمات نظافت جلب کند.

انواع خدمات پرده شویی اصفهان توسط اصفهان رفت و روب


شستشوی پرده در اصفهان | اصفهان رفت و روب

تمامی خدمات مرتبط با پرده در اصفهان

ارائه تمام خدماتی چون باز کردن، نصب و شستشو پرده در اصفهان با قیمت مناسب به همراه خدمات تضمینی. این کار توسط نیروهای مجرب که به استخدام شرکت اصفهان رفت و روب در آمده انجام می شود بدون آنکه به بافت پارچه آسیبی وارد شود. هم اینک آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز هستیم.
پرده شویی و خشکشویی در اصفهان با اصفهان رفت و روب

متخصص در شستشوی انواع پرده در اصفهان

کارشناسان و نیروهای مجرب، با گذراندن تمام دوره های آموزشی و شناخت جنس پارچه های پرده ای آماده سرویس دهی به همشهریان اصفهانی در شستشوی انواع پرده هایی چون کتان، مخمل، زبرا، حریر، سایر پرده های توری، شستشوی شید می باشند. خدمات شستشو و خشکشویی پرده در اصفهان با دستگاه های به روز دنیا انجام می پذیرد.
بهره مندی از دستگاه های مدرن در پرده شویی اصفهان |

دستگاه های مدرن و مواد شوینده در پرده شویی اصفهان

همانطور که گفته شد تمام نیروهای کاری مشغول به کار در شرکت خدماتی نظافتی اصفهان، قادر به ارائه خدمات پرده شویی و خشکشویی در اصفهان می باشند که این کار را با دستگاه های مدرن روز دنیا بدون آسیب رسانی به بافت پارچه انجام می دهند و با شناسایی جنس پارچه مواد شوینده مخصوص به آن را به کار می گیرند.

راهنمای انتخاب روش صحیح پرده شویی

شستشو پرده از فعالیت های مهم نظافتی در منزل می باشد که در قرار گرفتن معرض آلودگی نباید نادیده گرفته شوند. اکثر پرده ها دارای جنس پشمی می باشند که می توانند بسیاری از گرد و غبار و آلودگی موجود در محیط خود را به خود جذب کنند. شستشوی پارچه های پرده سختی و تخصص لازم خود را می خواهد و اگر جنس پارچه سخت تر باشد به مرور شستشوی آن مشکل تر خواهد بود. بسیاری از روش های ناصحیح پرده شویی اولین قدم جهت آسیب رساندن و از دست دادن آهار پرده ها می باشد. به طور کلی روش شستشو بستگی به جنس پارچه دارد. اما بهترین روش استفاده از خدمات پرده شویی‌ است.در ادامه در مورد نحوه صحیح شستشوی هر جنس از پرده توضیح خواهیم داد اما به طور کلی سه روش وجود دارد:


۱- پرده های سبک: شستشوی آن با ماشین لباسشویی امکان پذیر است.
۲- پرده های ظریف: برای کاهش آسیب دیدن پارچه باید آن را با دست شستشو دهید.
۳- پرده های با پارچه های سنگین: شستشوی آن ها توسط خشکشویی و بخارشو بهترین روش می باشد.
این کار حداقل سالی یک بار توصیه می شود و چنانچه در اصفهان سکونت دارید بهتر است این کار تخصصی را به بخش خدمات شستشوی پرده در اصفهان از سایت اصفهان رفت و روب بسپارید.

شستشوی پرده در اصفهان با مواد شوینده مخصوص | اصفهان رفت و روب

لیست قیمت شستشوی پرده در اصفهان

تعرفه ی شستشوی پرده در اصفهان با اصفهان رفت و روب

عوامل موثر بر قیمت خشکشویی و پرده شویی اصفهان

برای محاسبه قیمت شستشوی پرده در اصفهان، عوامل مهم و موثری چون جنس پارچه و متراژ تاثیر گذار است و بر قیمت نهایی پرده شویی در اصفهان نقش اصلی را ایفا می کنند. بسیاری از مشتریان فکر می کنند که با حساب سر انگشتی قادر به محاسبه قیمت هستند ولی نکته اصلی این است که آن ها فقط طول پارچه را حساب کرده و عرض پرده که به صورت چین خوردگی می باشد را حساب نمی کنند. در حالت کلی تعرفه شستشوی پرده در اصفهان بسته به اتو زنی، جنس آن، مواد استفاده شده برای شستشو و خشکشویی متفاوت است.
تلاش ما در بخش خدمات پرده شویی در اصفهان زیر نظر شرکت اصفهان رفت و روب این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی در این خصوص را ارائه دهیم .

نکات لازم در شستشوی پرد ها

۱- ابتدا تمامی گیره ها و سنجاق هایی که به پرده وصل شده است را جدا نمایید.
۲- والان، آویز و پنل های وصل شده به پرده را گردگیری نمایید زیرا پلیسه ها مکان های مناسبی برای تجمع میکروب ها و آلودگی محسوب می شود.
۳- پرده‌های بدون آستر را می توانید در خانه بشویید اما مدل های آستردار را به خشکشویی بسپارید.
۴- قبل از شستن، ثبات رنگ پرده را امتحان نمایید. اگر پارچه آن ، مناسب شستشوی دستی یا ماشینی بود، ابتدا گوشه کوچکی از  آن را که در دید نیست با کمی شوینده و آب گرم شستشو دهید و مطمئن شوید تغییر رنگی ایجاد نمی شود در غیر اینصورت شستشو را کنسل کنید و و به خشک‌شویی زنگ بزنید.
۵- توجه کنید که برخی از پرده ها به دلیل جنسی که دارند باید سریع نصب شود تا چروک نشوند و نیازی هم به اتوکشی نداشته باشند.
۶- در شستشو باید از جنس آنها اطلاعات لازم را داشت تا هنگام اتوکشی نکات لازم رعایت شود.
۷- باید از مواد مخصوص جنس پارچه برای شستشو و از بین بردن لک ها استفاده کرد.
۸- در شستشوی پرده های نخی باید قبل از شستن، آن را به مدت ۱۵ دقیقه در آب سرد خیس کنید تا غبار از آن جدا شود.
۹- سپس آب کثیف را خالی کنید و آن را در محلول شستشو بگذارید و حداقل به مدت سه بار آن را آبکشی کنید.

نکته: استفاده از سفید کننده هنگام شستشو می تواند منجر به زرد شدن و یا کدر شدن پرده ها و زیر پرده ای های سفید گردد. به ویژه اگر پرده های شما دارای دوده و سیاهی باشد. پس حتما از جنس پارچه و میزان آلودگی اطمینان حاصل فرمایید سپس مواد را به آن اضافه کنید.

راهنمای شستشوی انواع پرده ها در منزل

شستشوی پرده‌های حریر در اصفهان | اصفهان رفت و روب
ابتدا این پرده هارا چند باری با آب سرد بشویید تا گرد و غبار از روی آن ها پاک شود. اگر گرد و غبار زیاد بود ، به آب سرد مقداری نمک اضافه کنید.سپس، می توانید از مایع یا پودر های لباسشویی با آنزیم های ضعیف استفاده کنید. بهتر است قبل از شستشو، آن را به مدت ۲ ساعت در آب بخیسانید.بهترین مواد طبیعی برای سفید کردن پرده‌های حریر، جوش‌شیرین است.
شستشوی پرده های ابریشمی در اصفهان با اصفهان رفت و
ابتدا گرد و غبار موجود روی پرده ها را گرفته، سپس کار شستشو را انجام دهید.
شستشوی پرده های ابریشمی و پشمی چون از نوع پارچه های ظریف هستند با دست مشکلی پیش نمی آورد. آن ها ر ا در ظرف آب سرد خیسانده و سپس محلول تمیزکننده را به ان اضافه کنید و شروع به شستشو کنید.
شستشوی پرده های پلیسه ای اصفهان با قیمت مناسب | اص
برای شستشوی این پرده ها باید از محلول شستشو و اسفنج استفاده کرد. اسفنج را به همه جای پرده کشیده تا کاملا تمیز شود با استفاده از اسفنج و کهنه نیز می توانید میله را که جایگاه مناسبی برای پناه گرفتن ذرات گرد و غبار و میکروب ها هستند تمیز کنید.
شستشوی پرده زبرا در اصفهان به صورت تضمینی | اصفهان
بهترین روش شستشوی این مدل ، خشکشویی و بخارشویی است. بهتر است به همراه گردگیری و نظافت منزل با استفاده از جاروبرقی و با دقت لایه های آ به صورت روزانه تمیز شود و خشکشویی هم به صورت سالیانه توصیه می شود. برای شستشوی آن در منزل نیز می توانید از دستگاه بخارشوی خانگی استفاده نمایید و یا با ما تماس بگیرید.
شستشوی پرده های لوردراپه با اصفهان رفت و روب
برای تمیز کردن لوردراپه از سری مخصوص جاروبرقی کمک بگیرید. برای شستشوی آن در منزل پس از جدا کرد از گیره ها، با کمی شوینده ملایم و اسفنج می توانیدآن ها را به صورت مجزا و بدون شستشو با آب تمیز کنید. همچنین گردگیری منظم لوردراپه می تواند از کثیف شدن آن جلوگیری می کند.
شستشوی پرده های چوبی در اصفهان با اصفهان رفت و روب
 از آنجایی که هنگام استفاده آب برای شستشوی این مدل ، آن ها کاملا خیس و خراب شدن می شوند ، برای شستشوی این مدل نیز نیاز به کمی تخصص هست. بنابراین کافی است خدمات پرده شویی اصفهان رفت و روب با تماس بگیرید یا می توانید آن ها را با یک برس نرم تمیز کرده و بگذارید خشک شوند.

شستشوی پرده با ماشین لباسشویی و نکات حائز اهمیت

اگر قصد دارید پرده های پارچه ای کوچک را بشویید می توانید از شوینده ی معمولی با ماشین لباسشویی استفاده کنید. تنظیمات ماشین لباسشویی را روی اب سرد و چرخش اهسته تنظیم کنید.
۱- در پرده شویی با ماشین لباسشویی باید ف جنس های مختلف را ابتدا از هم جدا کمرد و اقدام به گردگیری و تکاندن آن ها نمایید.
۲- سرب موجود در پرده ها را قبل از شستشوی با ماشین لباسشویی باید جدا کرد که هم به سبک شدن ان و هم سلامت ماشین لباسشویی کمک می کند.
۳- بهتر است ابتدا پرده ها را به مدت ۲ الی ۳ ساعت در اب خیسانده تا ذرات موجود در آن جدا شود و سپس شستشو با ماشین لیاسشویی را آغاز نمایید در غیر این صورت یعنی جدا نشدن ذرات از روی آن باعث می شود که این ذرات به چرک مردگی و تیره شدن رنگ پرده ها کمک کند و شستشوی بی کیفیتی را داشته باشیم.
۴- توصیه : اگر پرده های رنگ سفید زیاد از حالت به رنگ کدر در آمده اند از محلول جوش شیرین استفاده کنید و دقت داشته باشید استفاده ی زیاد از حد موجب پوسیدگی می شود. از پودر جوش شیرین یا پودر صابون برای شستشو استفاده کنید .

خشکشویی در اصفهان| شستشوی پرده در اصفهان | اصفهان رفت و روب

نکته ۱: برای افزایش سلامت پرده ها از خشک کن ماشین لباسشویی استفاده نکنید.
نکته ۲: برخی از پارچه های کتانی ممکن است هنگام شستشوی با آب داغ، آب بروند.

دیگر خدمات شرکت رفت و روب