شستشوی مبلمان در منزل اصفهان

مبلمان، کاناپه ها، نشیمنگاه و با پشتی های صندلی ها به مرور زمان آلودگی های محیط را به خود جذب می کنند و کثیف می شوند و این پدیده امری بدیهی است .ریختن نوشیدنی بر روی مبل ها، کثیف شدن مبل ها توسط حیوانات خانگی، ریختن مواد غذایی بر روی آنها از جمله مواردی هستند که می توانند مبل ها را کثیف کنند. خدمات شستشوی مبلمان در منزل اصفهان یکی از خدمات شرکت رفت و روب می باشد که در شهر اصفهان فعالیت دارد و توانسه است رضایت مشتریان را در این امر جلب کند. فقط کافی است با شماره درج شده در سایت حاصل فرمایید. همه ی خدمات در این شرکت با مجوز اتحادیه و ضمانت پاکیزگی انجام خواهد شد. تمام کارکنان این شرکت برای شستشوی مبلمان در منزل  آموزش دیده، متعهد و مجرب می باشند.


شستشوی مبل در منزل در اصفهان

شستشوی مبلمان شامل خدمات شستشوی مبل ها و کاناپه ها، صندلی های ناهارخوری با نشمین گاه یا پشتی پارچه ای، کوسن ها و غیره می باشد که معمولا جهت نظافت و خانه تکانی یا به صورت دوره ای منظم در شرکت ها یا خانه هایی که از یک حیوان خانگی نگهداری می کنند ارائا می شود همچنین این خدمات جهت رفع لکه های چربی بعد از مهمانی ها ارائه نیز می شود. همچنین اگر مبلمان منزلتان بوی سیگاری به خود گرفته اند ، شستن آن می تواند راه خوبی برای از بین بردن این بوی نامطبوع باشد.
در شستشوی مبلمان از دو روش استفاده می‌شود:
۱- کار شستشو به صورت خشک شویی با شوینده های مناسب انجام می‌شود.
۲- از بخارشور و شوینده‌های ترکیبی خاص پارچه روکش مبل ، زمانی که مبلمان نیاز به نظافت عمیق‌تری داشته باشد استفاده می شود.

شستشوی مبلمان

سوالات متدوال درباره خشکشویی مبل در منزل

ابتدا مبل را جاروکشی می نمایند تا از گرد و غبار تمیز شوند. بعد از آن با استفاده از دستگاه و فرچه های مخصوص و مواد شوینده مناسب ، شستشوی مبل انجام می شود. مواد شوینده باید براساس نوع پارچه مبلمان انتخاب گردد، در غیر این صورت احتمال آسیب رسیدن به پارچه مبل وجود دارد . سپس با استفاده از دستگاه وکیوم ، آب و رطوبت باقی مانده به طور کلی کشیده و خشک می شود . احتمال دارد مقداری نم و رطوبت در مبل به اندازه ای که به بافت پارچه آن آسیبی نرساند ، وجود داشته باشد که این امر طبیعی است و پس از گذشت چند ساعتی خشک می شود.
تمامی مبل ها مانند تمام پارچه، چوب و پارچه ، فلز و پارچه (فرفوژه) و… که قسمت های پارچه ای دارند با دستگاه قابل شستشو می باشند. البته قسمت های قسمت های چوبی یا فلزی و چرمی قابل شستشو نمی باشند.
تمامی خدمات خشکشویی مانند، شستشوی مبل ها و کاناپه ، صندلی های ناهارخوری با قسمت های پارچه ای، کوسن ها و غیره در منزل یا محل موردنظر شما انجام می شود.
بسیاری از لکه ها پس از شستشو با لکه بر کاملا برطرف می شوند. اما لکه های چربی معمولا کمی مقاومت می کنند.
در خشکشویی مبل ، هیچ آسیبی به مبل وارد نمی شود اما به طور کلی این موضوع تا حد زیادی بستگی به نوع مبلمان شما دارد. معمولا برای پارچه های زربافت یا ابریشمی از دستگاه های خاصی استفاده می شود.
مدل های قدیمی بخارشور باعث چرک مرده شدن پارچه مبل می شد و کثیفی مبلمان روی پارچه تثبیت می شد. با بهتر شدن تکنولوژی بخارشور ها این مشکل وجود ندارد اما همچنان کیفیت شستشوی مبل با دستگاه های مبلشویی بهتر است.
د رروش خشکشویی ، به دلیل استفاده از دستگاه های وکیوم مخصوص مبل، مبلمان تا ۹۰% خشک می شود. و باقی مانده رطوبت، نیز بسته به دمای محیط ، ظرف ۳ الی ۴ ساعت خشک خواهد شد.

وظایف شرکت شستشوی مبلمان در منزل اصفهان

انجام شستشوی مبل در منزل در اصفهان دارای استانداردهای خاصی است که کارمندان باید آنان را رعایت کنند. برخی از آنها عبارتند از:
• نظافت محل شستشو را رعایت کنند و از ریختن اب در کف محل جلوگیری کنند.
• در صورتی که امکان جلوگیری از ریزش آب وجود نداشته باشد، صاحب محل باید پارچه ای را در محل مورد نظر قرار دهد.
• شستشوی هر سرویس مبلمان ۷ نفره ۱ الی ۲ ساعت زمان می برد.
• در صورتی که برا ی شستشوی مبلمان در منزل نیاز به جابجایی مبل ها بود این کار توسط کارکنان انجام می شود.
• در صورت نارضایتی با شرکت تماس حاصل فرماید.
• استفاده از مواد شوینده درجه یک. بنا به درخواست مشتری اگر بخواهند می توانند مواد شوینده را تغییر دهند.
• کارکنان باید قبل از شروع شتسشو، قسمتی از پارچه ی پشت مبل را با مواد شوینده ی مورد نظر برای تست اثر گذاری مثبت و منفی تست کنند تا در حین انجام کار آسیبی به وسایل وارد نگردد.

شستشوی مبلمان

نکات خدمات شستشوی مبلمان

• زمان تقریبی شستشو در محل بین یک تا دو ساعت می باشد.
• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارائه شده، سرویس به صورت رایگان مجددا انجام خواهد شد.
شستشوی مبلمان در منزل اصفهان به صورت کامل انجام می شود ولی این نکته رو در نظر داشته باشید که مبلمان بلافاصله قابل استفاده نمی باشند.
• جاروکشی خشک انجام می شود.
• مبلمان و سطوح نشیمنگاه ها به وسیله ی برس و فرچه ها و مواد شوینده مخصوص شسته می شوند.علاوه بر خدمات پرده شویی توسط این مجموعه ، تلاش ما در بخش خدمات پرده شویی در اصفهان این است که بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی در این خصوص را ارائه دهیم . برای دریافت قیمت ها می توانید با شماره تماس درج شده در سایت تماس بگیرید.

شستشوی مبلمان

دیگر خدمات شرکت رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد