نماشویی

نماشویی در اصفهان

چه عواملی در نماشویی تاثیر گذار هستند؟ نماشویی برای چه نماهایی انجام می شود؟ از چه مواد و وسایلی برای نماشویی استفاده می شود؟ نماشویی در چه مواقعی صورت میگیرد؟
شرکت خدماتی نماشویی اصفهان به همراه مشاورانش سالهاست که تجربه ی بالایی در زمینه ی نماشویی در اصفهان را دارند و می توانند به شما همشهریان عزیز اصفهانی در زمینه ی خدمات نماشویی در اصفهان مشاوره دهند. اگر بخواهیم انواع نماشویی را توضیح دهیم میتوانیم نماشویی را به چند بخش تقسیم کنیم ، نماشویی ساختمان های بلند ،نماهای آجری ، نماهای شیشه ای و در نهایت نماهای سنگی را نام برد که در ادامه به توضیح برخی از این موراد می پردازیم. این خدمات توسط لوازم جانبی مانند داربست، کلاینر، طناب، بالابر و اتو واشینگ انجام می شود. خدمات نماشویی در اصفهان همان روش جرم زدایی نما می باشدکه این خدمات با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی و ابزار دیگر مانند ابر و طی ،پایلو،پولیش، سندبلاست انجام می شود.
شرکت رفت و روب با تخصص در این زمینه توانایی نماشویی در اصفهان در نماکاری های مختلف و با دستگاه های مختلف را داراست و با تضمین کیفیت خدمات، خدمات ارائه دهنده به شما را بیمه میکند. البته باید بیان کرد که رفت و روب تنها در این زمینه فعالیت ندارد بلکه در زمینه های مختلف خدماتی از نظافت منزل و باغبانی گرفته تا کفسابی در اصفهان و .... فعالیت دارد.

شرکت خدماتی و نظافتی رفت و روب

نماشویی اصفهان از دید مخاطبان متفاوت است چون در ساخت هر ساختمان از مواد و مصالح متفاوتی استفاده شده است پس در نتیجه نماشویی در اصفهان با توجه به ساخت ساختمان ها متفاوت است و هر نماشویی ابزار ها و وسایل و روش های مختص به خود را دارد. به عنوان مثال : برای نماشویی با نمای آجر از واترسند بلاست استفاده می شود که ترکیبی از آب تحت فشار به همراه پودر سیلیس می باشد ولی نماشویی با فضای شیشه ای به وسیله ی ابر و طی و آب می باشد.
نماشویی اصفهان
راه حلی ارزان و موثر برای زیباتر شدن ساختمان ها است که می تواند سهم بزرگی از زیبایی قسمت های بیرونی ساختمان را دربرگیرد و استفاده از نماشویی اصفهان باعث می شود که نما سلامت خود را در برابر آلودگی حفظ کند. قرار دادهای این نوع خدمات در پروژه های مختلف متفاوت است چون روش و تجهیزات متفاوتی برای هر پروژه استفاده می شود و نماشویی در اصفهان به دو صورت دستی و واترجت می باشد که هرکدام کاربرد مختص به خود را دارد.


نماشویی در اصفهان

نکات مهم نماشویی در اصفهان:

هر کاری دارای نکات مهم و اصولی می باشد که نماشویی اصفهان نیز دارای این اصول می باشد.
۱-
امنیت و ایمنی: مهم ترین نکته برای نماشویی در اصفهان تامین امنیت فرد می باشد که باید از ایمن ترین و به روز ترین ابزارها استفاده کند و مطمئن شود که تمام گره ها با اصول گره زنی مطابقت دارد و آن را با دقت کامل انجام داده است.
۲-
محل نماشویی در اصفهان با علامت مشخص شود تا جان کسی در خطر نیفتد و در حین انجام شستشوی نما باید به افراد در حال رفت و امد توجه شود.
۳- رعایت مسائل برق و الکتریسیته :
باید به نحوه ی اتصال دستگاه کارواش به جریان الکتریسیته توجه کرد و هنگام اتصال آن باید از دو شاخه های صنعتی استفاده نمود و اگر کابل دستگاه لخت بود و یا محل اتصالی داشت برطرف گردد تا خطر برق گرفتگی از بین برود و ایمنی آن را نیز رعایت شده باشد
۴- درزگیری پنجره ها و عایق کاری اطراف وسایل الکتریکی:
چون که نماشویی ساختمان با دستگاه های فشار قوی انجام می شود باید درز های پنجره هارا پوشاند تا از ورود آب و مواد به داخل آنها جلوگیری شود برای جلوگیری از برق گرفتگی باید تمام مواردی که نیاز به عایق کاری دارند را عایق بندی کنیم تا از وقوع برق گرفنگی جلوگیری شود.
۵- اطلاع رسانی به همسایگان
حائز اهمیت می باشد تا خطری آنان را تهدید نکند و با پیمانکار همکاری لازم را داشته باشند.
۶- استفاده از ابزار آلات مخصوص و استاندار برای نماشویی
مهم می باشد چرا که هر سطح را باید با مواد مخصوص به خود شستشو داد.
۷- بیمه بودن کارگر: کارفرما باید از بیمه بودن کارگرانی که قرار است عملیات نماشویی اصفهان را انجام دهند اطمینان حاصل فرماید چون خطرات زیادی این کارگران را تهدید می کند و اگر این کارگران بیمه نباشند ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به کارفرما وارد کند.
۸- تنظیم قرارداد:
در قراردادها باید میزان مواد شوینده ی مصرفی، نوع بیمه کارگران، نوع دستگاه نماشویی، مبلغ کل پرداختی و تعداد روزهایی که قرار است کارگران برای انجام نماشویی بروند درج شود.خدمات نماشویی اصفهان و استاندارد ها:

۱. در ارائه خدمات نماشویی باید نما از هرگونه آسیب رفع گردد.
۲. در نماشویی اصفهان نماهای آجری، باید از مواد ساینده برای برداشتن لایه ها استفاده کرد.
۳. سطح نما باید عاری ازهرگونه لکه های چربی باشد.
۴. استفاده ی ۱۰۰ درصد از واترجت به نما آسیب میزند پس بهتر است از ۸۰ درصد فشار واتر جت استفاده شود.
۵. اگر کارفرما دستور نانو را دهد باید نما را کامل خشک کرد و قبل از استفاده از نانو با دستمال پاک گردد.

نماشویی در اصفهان و کاربرد خدمات آن عبارتند از:

• افزایش طول عمر بنا
• افزایش درخشندگی
• از بین بردن لک های روی ساختمان
• جلوگیری از ورود رنگ های آلاینده به سطوح داخلی


نماشویی اصفهان به چه نحوی انجام می شود؟

خدمات نماشویی و شستشوی نما یک کار تخصصی است که بسته به نوع جنس نما متفاوت است. برای مثال برای شستشو نماهای آجری از فشار ۷۰ درصدی دستگاه و برای نماهای کامپوزیت از فشار ۶۰ درصدی استفاده می شود. بنابراین برای این کار بهتر است از شرکت های معتبر نماشویی در اصفهان کمک بگیرید و یا حداقل با تماس با آنها و دریافت مشاوره در زمینه نماشویی اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید و بعد اقدام به کاری کنید.

نماشویی در اصفهان می توان برای ساختمان هایی با این نماها استفاده شود:

• نماهای سنگی
• نماهای کامپوزیتی
• نماهای سیمانی
• نماهای آجری
• نمای شیشه ای

نکات مهم شرکت نماشویی در اصفهان برای شستشوی انواع نمای ساختمان


نکات مهم نماشویی در اصفهان برای نمای کامپوزیت
اسم مواد مخصوص این نماها آلفا پارانکو هست که یک ماده ی گران قیمت می باشد.
به هیچ وجه از مواد شیمیایی مانند بنزین و تاید و تینر نباید استفاده شود.
برای نماهای کامپوزیت امکان استفاده از مواد ساینده وجود ندارد.
در نماشویی نمای کامپوزیت از فشار ۶۰ یا ۸۰ درصدی فشار باید استفاده شود.
در نمای کامپوزیت بهتر است بعد از شستشو، مجددا فقط با آب شسته شوند.
نکات مهم نماشویی در اصفهان برای نمای آجری
نماهای اجری نیاز به مهارت خاصی برای شستشو دارند و به دو صورت انجام می شوند استفاده از واتر بلاست با سیلیس ریز برای جرم زدایی و پاک کردن لایه های آن به صورت کامل
برای جلوگیری از شوره زدن نمای اجری از اب شور استفاده نکنید.
بهترین روش برای شستشوی نمای آجری استفاده از سیلیس می باشد.
قدرت واتر جت را روی ۶۰ درصد تنظیم کنید تا به نمای اجری اسیبی وارد نشود.
از مواد شوینده ی پودری مانند تاید و اب شور برای شستشوی نماهای اجری اسفاده نکنید.
نکات مهم نماشویی اصفهان برای نمای سنگی
برای شستشوی نماهای سنگی از جرمگیر مخلوط شده با آب و تاید ماشین لباس شویی با غلظت زیاد می توانید استفاده کنید
شستشوی نماهای سنگی یکی از راحترین روش های نماشویی می باشد
مایع من را با ۳ برابر آب مخلوط کنید
دستمال را به این مواد شوینده آغشته کرده و آن را روی نما بکشید.
برای ۵ دقیقه نما را به این حالت رها نمایید و سپس با فشار زیاد آب، نما را بشویید.

روش های نماشویی اصفهان برای ارائه ی شستشوی نما

خدمات شستشوی نما با داربست

شستشوی نما به چند روش امکان پذیر است یکی روش سنتی است که با استفاده از داربست انجام می شود و این روش از نظر دشواری و خطرناک بودن و هم از نظر زمان و هم هزینه مقرون به صرفه نمی باشد و روش های جدید تری جایگزین این روش شده است چرا که هم هزینه ی بالایی دارد و باید هزینه ی داربست نیز اضافه شود و هم محیط را اشغال می کند. ولی نمی توان از مزایا آن دست کشید چرا که فرد تسلط بهتری به ابزار و جابه جاییش در محیط دارد و کار با سرعت عمل بیشتری انجام میشود.

خدمات نماشویی نما با طناب

اپراتور یا فردی که در حال انجام نماشویی ساختمان است با استفاده از ابزارهای فرود، از بالای ساختمان به صورت پله پله به سمت پایین می آید و سازه را با استفاده از مواد و ابزارهای خاص تمیز می کند و به تمام ساختمان مشرف است. این روش علاوه بر قیمت مناسب، ایمنی بالاتری نسبت به بقیه ی روش ها دارد و فردی که در حال نماشویی در این نوع را می باشد باید اموزش های لازم را دیه باشد و کارت معتبر جهت اینکار را داشته باشد.


قیمت نماشویی در اصفهان و عواملی که می تواند در آن اثر گذار باشند

میزان مساحت: طبیعی است که هر چه مساحت یک نما بیشتر باشد زمان بیشتری برای تمیز کاری آن صرف می شود و علاوه بر زمان مقدار مواد استفاده شده برای تمیز کاری نیز افزایش می یابد. طبیعتا زمان و مواد مصرفی هر چه بیشتر باشد هزینه نماشویی نیز افزایش می یابد.

نوع نما ساختمان:
نوع نمای ساختمان یکی دیگر از پارامترهای تعیین قیمت محسوب می شود. چرا که هر کدام از انواع نما نیازمند مواد شوینده با قیمت های متفاوتی است. مثلا در نماشویی کامپوزیت از مواد  آلفا پارانکو استفاده می شود که بسیار گران است ولی در نماشویی سنگ از مواد شوینده معمولی هم می توان استفاده کرد.

میزان کثیفی لایه روبی :
میزان کثیفی نیز طبیعتا یکی از المان های تعیین قیمت است هر چه کثیفی بیشتر باشد زمان و انرژی و مواد بیشتری برای رفع آنها لازم است که همه این ها باعث تغییر قیمت نماشویی می شوند.

نماشویی اصفهان

دیگر خدمات شرکت رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد