کفسابی در اصفهان

شرکت رفت و روب در زمینه کفسابی در اصفهان با بیش از یک دهه تجربه و با داشتن کادری مجرب از افراد متخصص و مشاورین کاربلد در زمینه ی کفسابی ساختمان در اصفهان و نماشویی در اصفهان، خدمات خود را ارائه می دهد و تمامی تلاش خود را در جهت کسب رضایت مشتری انجام می دهد. خدمات کفسابی در اصفهان زمانی انجام می شود که کف ساختمان در یک سطح نباشد به این دلیل که سنگ ها و سرامیک ها در یک سطح قرار نگرفته باشند و لبه های بالایی و پایینی سنگ صاف نباشند.
اگر هنگام نصب سنگ ، سرامیک و موزاییک در کف، موادی مانند چسب و سیمان و ... بر روی سطح ریخته شد و قابل پاک کردن به صورت معمولی نباشد می توان از کفسابی استفاده کرد. پس از سنگ فرش کردن ساختمان، ممکن است سنگ ها از نظر ساختار و پستی و بلندی و رنگ به حالت عادی و مناسب نباشند. در این حالت فرد کفساب با مهارت و تخصصی که برای انجام اینکار دارد با استفاده از دستگاه های مخصوص کفسابی می تواند این مشکلات را حل نماید و نواقص به وجود امده را از بین ببرد . همچنین امروزه کفسابی به عنوان یک کار لوکس برای ساختمان ها شناخته می شود. خدمات کفسابی در اصفهان اول از همه بالا و پایین بودن سنگ ها را از بین میبرد و سنگ هارا به صورت صاف و یکدست با جلوه و درخشندگی بالا در می آورد .

کف سابی در اصفهان

کفسابی

انواع روش های خدمات کفسابی در اصفهان

آشنایی با انواع مدل کفسابی برای یک شرکت که در این زمینه فعالیت می کند ضروری است چرا که ممکن است هر طبقه از انواع مختلفی مواد ساخته شده باشد به همین دلیل کفسابی آنها متفاوت است. شرکت رفت و روب در زمینه کفسابی در اصفهان این تضمین را می دهد که از افراد متخصص و آموزش دیده در انجام کارهای محوله استفاده کند که آموزش های لازم برای انجام انواع خدمات کف سابی را دیده باشند.

• سابیدن کامل: که این روش دارای چند مرحله است که باید به ترتیب انجام شوند یکی از مزایای این روش براق شدن و یکنواخت شدن سطح سنگ ها می باشد.
• استفاده از فرچه ی سیمی:
با استفاده از یک فرچه سیمی کفسابی ساختمان را میتوان انجام داد. یکی از معایب این روش به دلیل استفاده از فرچه ی سیمی امکان ایجاد خط و خطوط در سنگ و آلودگی سریع سنگ است.
• سابیدن با زرین:
برای اینکه حفره ها و خط و خطوط موجود در سنگ ها را از بین ببرند از ماده ای یه نام زرین استفاده می کنند که پس از استفاده از این ماده سنگ را ساب میزنند.


خدمات کفسابی در اصفهان با توجه به جنس کف

کفسابی موزاییک در اصفهان
موزاییک نوعی سنگ هست که توسط کارخانه تولید می‌شود که مخلوطی از سنگ های ریز و سیمان هست، که معمولاً در حیاط منزل ،محوطه ها،پیاده رو ها،پارکها و…. استفاده میشود. البته در کف بعضی از منازل و مکانهای عمومی مثل بیمارستان ها و…..نیز موزاییک میکنند برای پارکت کردن. با توجه به اینکه موزاییک آلودگی ها را به خود میگیرد با کفسابی موزاییک، آن را تمیز مثل روز اول کنید.
کف سابی سنگ
سنگ مرمر یکی از انواع سنگ و کفپوش می باشد که ظاهر ظریف و مرسوم را ارائه می دهد. این سنگ نسبتا نرم و صیقلی است که تا حدودی حساس به خراش است. ابزار و تکنیک های مربوط به نصب کف سنگ می تواند زمینه کاری را خطرناک سازد. لطفا اطمینان حاصل کنید که بچه ها و حیوانات خانگی خود را در روز نصب به طور کامل دور از محل کار نگه دارید.
کفسابی سرامیک
این نوع سنگ معمولا از خاک رس قرمز یا سفید ساخته شده و در یک کوره اخراج می شوند. آنها تقریبا همیشه با یک لعاب با دوام است که رنگ و الگوی را حمل می کند. کاشی های سرامیکی معمولا برای ترافیک سبک و متوسط مناسب هستند و به طور کلی دارای رتبه جذب آب نسبتا بالا هستند و باعث کاهش مقاومت در برابر یخ زدگی می شوند.

نکات مهم در کفسابی ساختمان اصفهان :

• برای تمیز کردن و کفسابی ساختمان از مواد ارزان ، سفید کننده ، اسیدی و مواد شیمیایی و نمک استفاده نشود چون به مرور زمان لایه ی اول موزاییک و سنگ که لعاب آن هست را از بین می برد و باعث خورندگی سنگ ها و از بین رفتن جلا و کدر شدن و زرد شدن رنگ سنگ ها می شود و در صورت آسبیب دیدن سرامیک ها امکان ترمیم مجدد وجود ندارد و سرامیک ها باید تعویض گردند که باعث هزینه ی اضافی می شود. پس بهتر است از مواد ارگانیک و مرتبط با سطح مورد نظر برای کفسابی ساختمان استفاده کرد.
هزینه کفسابی سرامیک از هزینه ی کفسابی سنگ و موزاییک پایین تر است. چون برای کفسابی سرامیک از کفشویی سرامیک استفاده می شود که دستمزد کفشویی نیز از کفسابی کمتر است و بهتر است برای نتیجهی بهتر کفشویی سرامیک به صورت دوره ای انجام شود.
• مدت زمانی که برای خدمات کفسابی در اصفهان و مکان مورد نظر مصرف می شود بسته به جنس کف ساختمان (سنگ، سرامیک، موزاییک و ...) و دستگاهی که استفاده می شود متفاوت است و هرچه دستگاه استفاده شده قوی تر باشد مدت زمان کفسابی کاهش پیدا می کند.
 توصیه : خودتان بر روی کار نظارت داشته باشید تا برخی افراد سودجو به علت بی تجربگی شما با قیمت و کیفیت پایین مصالح کار نکنند که موجب خسارات مالی شود و اگر میخواهید خیال خود را راحت کنید کار را به یک شرکت معتبر بدهید.
رفت و روب با تخصص و تجربه جندسالته در زمینه های مختلف خدماتی نه تنها کفسابی در اصفهان بلکه نماشویی در اصفهان، نظافت منزل، باغبانی و .... نیز میتواند کار را به صورت ضمانت شده تحویل شما دهد و کیفیت کار خود را تضمین کند.

کفسابی

قیمت کفسابی در اصفهان

قیمت کفسابی در اصفهان به پارامترهای زیادی بستگی دارد مثله نوع سنگ، متراژ محیط ، دوری و نزدیکی محیط کفسابی به شهر و اینکه کف مورد نظر قبلا ساب خورده یانه ، نوع کفسابی (ایتالیایی و معمولی و رزین ساب ) و … همگی در قیمت کفسابی موثر است
در کفسابی معمولا کسانی که بهترین نوع کفسابی را می خواهند که منظور همان کفسابی شیشه ای یا کفسابی ایتالیایی است نسبت به کفسابی معمولی قیمت کفسابی سنگ بالاتری بایستی پرداخت کنند.
گاهی در کفسابی بایستی یک یا چند سنگ عوض شود که در قیمت کفسابی موثر است البته در قیمت تمام شده .(این کار به طور عرف به عهده کارفرما می باشد)
اگر سنگ شما دارای درز باشد بایستی آن درزها با رزین هم رنگ سنگ پر شود که به آن رزین ساب می گویند که این موضوع هم در قیمت سنگسابی موثر است. البته می توان این درزها را با بتونه (سیمان سفید و چسب بتن)پر کرد که قیمت پایینتری دارد
متراژ محیط سنگسابی هم در قیمت کفسابی موثر است هر چه متراژ بالاتر قیمت تمام شده کفسابی تخفیف داده می شود و در نهایت قیمت کفسابی پایین تر محاسبه می شود.
قیمت کفسابی پله در تعداد پایین به صورت تکی و در تعداد بالا تفاهمی محاسبه می شود.
قیمت سنگسابی در مناطق دور از شهر به علت هزینه رفت و آمد اندکی بالاتر است اما اگر متراژ بالا باشد این موضوع را پوشش می دهد .
ما در رفت و روب خدمات کف سابی در ساختمان را با بالاترین کیفیت و معقول ترین قیمت به شما ارائه خواهیم داد

مزایای استفاده از خدمات کفسابی در اصفهان رفت و روب

۱- هرگونه پستی و بلندی از جهات بالایی و پایینی سنگ را از بین میبرد.
۲- تمیزی فوق العاده که تمام الودگی و کثیفی را از بین می برد.
۳- تضمین کیفیت خدمات با استفاده از کف سابی در اصفهان رفت و روب
۴- صرفه جویی در هزینه ها
۵- صرفه جویی در وقت
۶- جلوگیری از مسمومیت
رفت و روب شرکت کفسابی ساختمان اصفهان آماده ارائه ی هر گونه مشاوره رایگان در زمینه خدمات کفسابی در اصفهان ، کفسابی و نماشویی در اصفهان و ... در محل پروژه شما می باشد.

دیگر خدمات شرکت رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد