قیمت مبل شویی - قیمت شستشوی مبلمان در منزل اصفهان

شستشوی مبل در اصفهان نیز مانند خدمات پرده شوییی در اصفهان، یکی دیگر از خدمات مربوط به نظافت شرکت رفت و روب است و دارای قوانین خاص خودش می باشد . بعضی از افراد این کار را با مواد شوینده ای مانند شامپو فرش انجام می دهند ولی واقعیت این است که باید این کار را به افراد متخصص سپرد تا این افراد با دستگاه ها و مواد مخصوص کار شستشو را انجام دهند چرا که در روش های سنتی و قدیمی، آب زیادی توسط اسفنج ها جذب شده که علاوه بر پوسیدگی باعث زرد شدن پارچه آن می‌ شود.
شرکت های مختلفی هستند که چنین خدماتی را انجام می دهند. اگر به دنبال بهترین راه و مناسبترین قیمت شستشوی مبلمان در منزل اصفهان هستید شرکت رفت و روب در این زمینه آماده ی ارائه ی خدمت می باشد.

قیمت مبل شویی در منزل اصفهان

خانواده هایی که فرزندان کوچک و یا حیوانات خانگی دارند مشتری های دائمی برای شرکت های خدماتی می باشند . هزینه مبل شویی در منزل ، برای هر دست و به صورت پیش فرض سرویس ۷ نفره آن به صورت ثابت در نظر گرفته شده است و بسیار به صرفه است.
همچنین برای شستن انواع مبلمان از دستگاه و مواد شستشوی مخصوص خشکشویی برای شستن و لکه گیری استفاده می شود. انتخاب مواد شوینده و مواد مخصوص برای پاک کردن لکه های روی سطوح آن جهت از بین بردن لکه ها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت ها دارد.
معمولا شرکت های خدماتی نظافتی هزینه ی مبل شویی را با توجه به محل تنظیم می کنند و تفاوت قیمت شستشو به دلیل هزینه ایاب و ذهاب کارکنان به محل می باشد.
به طور کلی عوامل موثر بر تعرفه ها عبارت اند از :
• تعداد نشیمنگاه های جداشونده
• نوع رویه کوبی سرویس ( عادی یا لمه )
• از مواد شستشوی استاندارد برای شستشو استفاده شود و یا مواد دلخواه مشتری باشد.
• نوع مبلمان ( راحتی، استیل و...)
• جنس پارچه

شرکت خدماتی و نظافتی رفت و روب

عواملی که به صورت مستقیم بر روی هزینه شستشوی مبل در منزل تاثیر گذار هستند:

عوامل زیادی می توانند در هزینه شستشوی مبلمان در منزل تاثیر گذار باشند. با توجه به جنس پارچه و روش شستن آن ، تغییراتی در هزینه ها پیش می آید و مهم ترین عواملی که روی این هزینه ها اثر گذار هستند عبارتند از:
هزینه ی شستشوی مبلمان
هزینه شستن با توجه به تعداد مبل ها ، پشتی ها و نشیمنگاه های جداشونده حساب می شود . هرچه تعداد و اندازه ی آن بیشتر باشد مواد شستشو بیشتری مصرف می شود و مدت اجرای کار نیز افزایش می یابد.
لکه های چربی روی مبلمان
برای از بین بردن لکه ها ی چربی ، آلودگی و خرابکاری حیوانات خانگی بر روی مبلمان باید از مواد شوینده ی مخصوص استفاده کرد که هزینه و مواد شستشوی مصرفی را نیز بالا تر می برد.
جنس پارچه ی مبلمان
هرچه پارچه های گرانبها تر به کار فته باشد برای شستشو باید با دقت و حساسیت بالاتری کار کرد. همچنین اگر مبل موردنظر عتیقه باشد می توان آن را جزء موارد تاثیر گذار در قیمت به حساب آورد.

سوالات متدوال درباره خشکشویی مبل در منزل

درصورتی‌ که مبل موردنظر دارای تشکچه‌ های دوبل باشد هزینه شستن تشکچه‌ ها جداگانه محاسبه می‌ شود.
ابتدا مبل را جاروکشی می نمایند تا از گرد و غبار تمیز شوند. بعد از آن با استفاده از دستگاه و فرچه های مخصوص و مواد شوینده مناسب ، شستشوی مبل انجام می شود. مواد شوینده باید براساس نوع پارچه مبلمان انتخاب گردد، در غیر این صورت احتمال آسیب رسیدن به پارچه مبل وجود دارد . سپس با استفاده از دستگاه وکیوم ، آب و رطوبت باقی مانده به طور کلی کشیده و خشک می شود . احتمال دارد مقداری نم و رطوبت در مبل به اندازه ای که به بافت پارچه آن آسیبی نرساند ، وجود داشته باشد که این امر طبیعی است و پس از گذشت چند ساعتی خشک می شود.
تمامی مبل ها مانند تمام پارچه، چوب و پارچه ، فلز و پارچه (فرفوژه) و… که قسمت های پارچه ای دارند با دستگاه قابل شستشو می باشند. البته قسمت های چوبی یا فلزی و چرمی قابل شستشو نمی باشند.
تمامی خدمات خشکشویی مانند، شستشوی مبل ها و کاناپه ، صندلی های ناهارخوری با قسمت های پارچه ای، کوسن ها و غیره در منزل یا محل موردنظر شما انجام می شود.
بسیاری از لکه ها پس از شستشو با لکه بر کاملا برطرف می شوند. اما لکه های چربی معمولا کمی مقاومت می کنند.
در خشکشویی مبل ، هیچ آسیبی به مبل وارد نمی شود اما به طور کلی این موضوع تا حد زیادی بستگی به نوع مبلمان شما دارد. معمولا برای پارچه های زربافت یا ابریشمی از دستگاه های خاصی استفاده می شود.
مدل های قدیمی بخارشور باعث چرک مرده شدن پارچه مبل می شد و کثیفی مبلمان روی پارچه تثبیت می شد. با بهتر شدن تکنولوژی بخارشور ها این مشکل وجود ندارد اما همچنان کیفیت شستشوی مبل با دستگاه های مبلشویی بهتر است.
در روش خشکشویی ، به دلیل استفاده از دستگاه های وکیوم مخصوص مبل، مبلمان تا ۹۰% خشک می شود. و باقی مانده رطوبت، نیز بسته به دمای محیط ، ظرف ۳ الی ۴ ساعت خشک خواهد شد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد