آجر سابی منازل

نمای بیشتر ساختمان‌های شهر اصفهان از آجر است و متاسفانه به دلیل آلودگی‌های زیادی که وجود دارد نمای ساختمان‌های آجری به مرور زمان کثیف می‌شوند و درخشندگی خود را از دست می‌دهند. از طرفی امروزه بیشتر افراد زمان زیادی برای تمیزکاری نمای آجری ساختمان‌ها ندارند. بنابراین می‌توان کار آجر سابی اصفهان را به دست افرادی که مهارت و تخصص لازم در این زمینه را دارند،‌ سپرد که رفت و روب برای شما این شرایط را فراهم کرده است.


آجرسابی در اصفهان

عملیات آجر سابی در اصفهان از نظر اقتصادی مقرون‌ به ‌صرفه است و افراد در کوتاه مدت و بلند مدت می‌توانند با هزینه کردن، نمای آجری تمیز و درخشانی داشته باشند. درخشندگی در آجر سابی از فاکتورهای مهمی است که می‌تواند کیفیت این کار را تضمین کند. به همین خاطر آجر سابی در اصفهان طرفداران زیادی دارد، زیرا بر کسی پوشیده نیست که تمیزی بیش از اندازه برای هر مکانی باعث زیباسازی آن مکانی می‌شود و فضای بهتری را به وجود می‌آورد، مخصوصا برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی که در آن مشتری و ارباب رجوع هر روز در حال رفت و آمد هستند.میزان کیفیت آجر سابی اصفهان به عوامل و شرایط متفاوتی بستگی دارد اعم از تعداد دستگاه‌های ساب که بایستی در هر مرحله ساب آجر به صورت منظم انجام شود از همین جهت پیشنهاد میدهیم برای آجرسابی از اصفهان رفت و روب کمک بگیرید این شرکت با برخورداری از نیروی حرفه ای و مناسب ترین قیمت آماده خدمات رسانی میباشد.

اصفهان رفت و روب

شستشوی نمای ساختمان در اصفهان را از ما بخواهید ...
همین حالا درخواست خود را ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب
اصفهان رفت و روب

انواع ساب زدن آجر نما اصفهان

ساب زدن آجر نما به دو صورت زیر انجام میشود:
۱. با استفاده از دستگاه کارواش فشار قوی (سند پلاست)
۲. با استفاده از دستگاه فرز و پد های ایتالیایی
روش دوم بهتر از روش اول است و آسیبی به آجر نمی رساند چرا که روش اول چون فشار آب قوی است به بند های بین آجر فشار آورده و به مرور آجر کنده میشود فقط در صورتی که نما تازه کار شده باشد میتوان از روش اول استفاده کرد در غیر این صورت روش دوم پیشنهاد میشود.

اصفهان رفت و روب