نظافت

رفت و روب - شرکت خدمات نظافت اصفهان

رفت و روب ، یک شرکت خدمات نظافت در اصفهان  است که با بیش از یک دهه تجربه در زمینه ارائه خدمات رسانی به مردم عزیز اصفهان جهت اعزام نیروی متخصص در امور تمیزکاری محل کار و منزل  و کلیه امور مربوطه فعال می باشد. برای درخواست نیرو ، کافیست با ما تماس بگیرید یا سفارشتان را از طریق لینک های موجود در سایت ثبت نمایید تا با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت ، نیروی خدماتی حرفه ای را به محل مورد نظر شما اعزام نماییم.

شرکت خدمات نظافت منزل در اصفهان

کمبود وقت و انرژی و  در نهایت تغییر در سبک زندگی افراد باعث شده مردم به استفاده از خدمات شرکت های خدماتی نظافتی راغب تر شوند. رفت و روب ، یکی از همین شرکت هایی است که حوزه فعالیت خود را در شهر اصفهان تحت عنوان تمیز کاری منزل در اصفهان با اعزام کارگر نظافت منزل به منازل مشتریان برای انجام امور خدماتی مربوطه شروع کرده است. همچنین کمک گرفتن و نظافت منزل توسط خانم اصفهان ، می تواند به خانم های شاغل در تمیز نگه داشتن محل سکونتشان کمک کند. به این ترتیب همیشه خانه های تمیز و پاکیزه دارید و می توانید وقت بیشتری را برای گذراندن با فرزند و همسر خود داشته باشید. فعالیت های شرکت خدمات نظافت منزل در اصفهان ، شامل تمیز کردن اتاق و گردگیری آن، تی کشیدن،  شستن درها و دیوارها ، پنجره ها ، تمیز کردن سرویس های بهداشتی و سرامیک ها ، مرتب کردن تختخواب ها ، کمدها و کابینت ها و دیگر لوازم داخل آشپز خانه ، گرد گیری کلیه اوازم ، شستن و تمیز کردن راه پله، لوسترها ، مبل ، پرده و سایر موارد مورد نیاز در خانه و کارهایی از این قبیل می باشد که در دسته بندی های متفاوتی قرار میگیرد. همچنین این مجموعه دارای کادری بسیار با تجربه جهت اعزام نیروی پذیرایی مجالس در اصفهان ، در بسیاری از مراسم خانوادگی ، ختم ، جشن و شادی و… می باشد. شما برای انجام هرکدام از این خدمات می‌توانید روی کمک ما حساب کنید.

خدمات نظافت در رفت و روب

کفسابی و نماشویی

خدمات کفسابی ، کفسابی سنگ ، کفسابی موزاییک ، کفسابی سرامیک و خدمات نماشویی در اصفهان با اعزام تیم حرفه ای و مجرب به محل مورد نظر،با استفاده از آخرین دستگاه ها و روش های روز دنیا

شستشوی مبل و پرده

شستشوی پرده در اصفهان و مبل شویی در منزل در اصفهان با به روز ترین روش ها و مواد باکیفیت، در کمترین زمان ممکن ،آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان می باشد.

نظافت منزل و محل کار

نظافت منزل در اصفهان ، نظافت منزل در بهارستان ، نظافت منزل در شاهین شهر ، نظافت راه پله و مشاعات ، شسشتوی شیشه ها با اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقای مجرب ، با بهترین مواد

نکات مهم درخواست کارگر از شرکت خدمات نظافت

۱- حتما یک نظافتچی را از یک شرکت معتبر درخواست نمایید.
۲- نیروهایی که اعزام می شوند حتماً باید کارت بهداشت داشته باشند.
۳- چنانچه از نحوه کار نیروی فرستاده شده ناراضی بودید، در همان ساعات اولیه به شرکت مربوطه اطلاع دهید تا نیروی جدید را برای شما بفرستند.
۴- نظافتچی موظف است ابزارهای مورد نیاز کار خود را همراه بیاورد.
۵- میزان ساعت کار نیروی تمیزکاری ، ۸ ساعت است بنابراین برای درخواست ساعات اضافه تر ، با شرکت هماهنگ کنید.
۶- زمانی برای استراحت و نهار کارگر در نظر بگیرید.
۷ - قبل از ثبت سفارش، با توجه به اینکه کارگر خانم انتخاب کرده اید یا کارگر آقا و نوع و حجم کار ، بر سر قیمت به توافق برسید.

تعرفه تمیز کاری منزل در اصفهان:
تعرفه خدمات نه تنها در این مجموعه بلکه در اکثر شرکت ها به صورت ساعتی ارائه می‌شود که بسته به بکارگیری نیروی آقا یا خانم تغییر می کند.معمولا نیروی خانم با توجه به کم تر بودنشان و درنظرگرفتن سختی کار، با قیمت پایه بالاتری به ارائه خدمات نظافت می پردازند.
البته باید این نکته را حتما مورد توجه قرار داد که سطح انتظاری که شما از شرکت مبوطه دارید تاثیر مستقیم در هزینه دارد یعنی شما اگر در حین کار بخواهید مراحل خاصی را در نظر بگیرید با توجه به صرف زمان و میزان کار آن می تواند در هزینه ها تاثیر گذار باشد که برای تعادل بین روند کاری و انتظارات شما بهتر است یک طبقه بندی از کارهای مورد نظر تهیه و مورد توافق طرفین قرار بگیرد.
در کنار این، عواملی همچون متراژ و ... در تعییین هزینه و دستمزد تاثیر گذار خواهد بود.
به چه خدماتی نیاز دارید؟

دیگر خدمات شرکت رفت و روب

چرا رفت و روب ؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته برای پاسخگویی به سوالات شما

در صورت هر گونه سوال و مشکل پیرامون کلیه امور خدماتی شرکت می توانید به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید و پاسخ سوالات خود را سریعا دریافت کنید. ما این تجارب را با انتقادات و پیشنهادات شما مشترکین محترم به دست آورده ایم پس همواره با ما همراه باشید ...

حضور به موقع نیرو

اعزام نیروی درخواستی ممکن در سریع ترین زمان ممکن و حضور به موقع در مکان

ارائه بهترین کیفیت خدمات

ارائه خدمات در زمینه های مختلف و با بهترین کیفیت ممکن

نیروی حرفه ای

اعزام نیروهای حرفه ای و متخصص آقا و خانم در خدمات مورد نظر شما مشتریان عزیز

نظافت منزل با قیمت مناسب

رفت و روب با پشتیبانی ۲۴ ساعته از خدمات، همواره برای یاری شما در دسترس خواهد بود

رفت و روب

شرکت روفت و روب با چندین سال سابقه ی درخشان و افراد متعهد و حرفه ای در زمینه ی خدمات نظافت منزل ، نظافت محل کار و راه پله ها ، پرده شویی و شستشوی مبل در منزل ، خدمات کفسابی موزایک و سنگ ، نماشویی ، سمپاشی و خدمات باغبانی و پذیرایی مجالس با اعزام نیروهای خانم و اقا در هر زمینه ای، توانسته است با ارائه ی بهترین خدمات با کیفیت بالا، رضایت کامل مشتریان خود را جذب کند.


تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد