قیمت آسانسور در اصفهان | اصفهان رفت و روب

قیمت آسانسور اصفهان

یکی از مهم ترین سوالاتی که بسیار پرسیده میشود قیمت آسانسور در اصفهان می باشد که خب نمیتوان عدد مشخص و ثابتی را ذکر کرد چرا که هزینه آسانسور با توجه به عوامل زیادی تغییر میکند که مهم ترین آن ها شامل نوع آسانسور، کیفیت، سرعت، ارتفاع، قدرت موتور، ظرفیت، نرخ ارز، قطعات آسانسور مانند موتور آسانسور، درب کابین، درب آسانسور، نمایشگر آسانسور، قطعات مکانیکی آسانسور، پنل شاستی آسانسور، ریل های آسانسور و تابلو فرمان آسانسور و … می باشد و البته لازم به ذکر است که قیمت آسانسور به صورت روزانه و حتی ساعتی محاسبه و تعیین می شود، با تغییر هرکدام از این مواردی که گفته شد هزینه آسانسور دچار نوسان و تغییر میشود از همین جهت پیشنهاد میدهیم قیمت آسانسور را حتما از فروشگاه معتبر در اصفهان بپرسید.


هزینه نصب آسانسور در اصفهان

عوامل موثر در قیمت آسانسور خانگی

آسانسورهای خانگی بیشتر برای ساختمان هایی استفاده میشوند که از قبل مکانی را برای آسانسور تعیین نکرده باشند. آسانسور های خانگی دارای دو نوع کابین، کابین و نیم کابین هستند در محاسبه قیمت تاثیر دارد. آسانسور های خانگی بیشتر استیل و یا شیشه ای هستند. در صورتی که نیازمند نصب آسانسور خانگی هستید می توانید با تلفن های موجود در سایت رفت و روب تماس بگیرید و اطلاعات دقیق تری از قیمت آسانسور خانگی در اصفهان را دریافت کنید. رفت و روب کلیه خدمات آسانسور را توسط کارشناسان و متخصصان حرفه ای انجام میدهد.

عوامل مؤثر بر قیمت نصب اسانسور در اصفهان

امروزه به دلیل افزایش آپارتمان نشینی نصب آسانسور خیل بیشتر از قبل شده است البته امروزه ساختمان های قدیمی با بیش از ۴ طبقه هم آسانسور نصب میکنند ولی در نظر داشته باشید که قیمت نصب اسانسور اصفهان در ساختمان‌ هایی که محل نصب آسانسور در آن از قبل پیش بینی شده به نسبت ساختمان هایی که از قبل نصب آسانسور را پیش بینی نکرده اند، کمتر است.
* مشخصات و تأسیسات ساختمان
* تعداد طبقات و وزن کابین
* سرعت مورد نیاز آسانسور
* پیش بینی وزن متوسطی که در هر انتقال جا به جا خواهد شد
* جنسی که کابین از آن ساخته می شود
* کیفیت ساختار کابین

عوامل تاثیرگذار در قیمت آسانسور

هزینه سرویس آسانسور

سرویس آسانسور باید توسط سرویسکار ماهر انجام شود تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری شود. سرویس آسانسور شامل آچار کشی قطعات، روغن کاری ریل ها، کنترل موتور گیربکس، وضعیت زنگ و تهویه کابین، تست پاراشوت، کنترل سیم بکسل و .... . برای قیمت سرویس آسانسور در اصفهان نمیتوان قیمت مشخصی را گزارش داد چرا که این قیمت با توجه به عواملی متفاوت است که برخی شامل موارد زیر است.
- ذکر موارد اورژانسی:
اگر در قرارداد پوشش دادن موارد اورژانسی ذکر شود در این صورت هزینه بیشتر میشود و شرکت موظف است در مدت زمان تعیین شده متخصصان خود را به محل اعزام کند.
- منطقه سرویس دهی:
شرکت ها ممکن است تعمیر و نگهداری آسانسور همه مناطق را انجام دهند ولی بعضی نه فقط مناطق مشخصی را انجام میدهند.
- میزان کارکرد آسانسور:
مدت زمان کارکرد آسانسور توسط کارشناس مشخص میشود و این در هزینه تاثیر زیادی دارد.
- تعداد قطعات خراب:
هزینه قطعات تجهیزات آسانسور متفاوت است و با توجه به اینکه کدام یک از این قطعات خراب است و حتی میزان خرابی چقدر است در هزینه تاثیر دارد.