تجهیزات آسانسور اصفهان | اصفهان رفت و روب

تجهیزات آسانسور در اصفهان

رفت و روب با هدف دستیابی به بالاترین سطح کیفیت و خدمت رسانی به مشتریان در زمینه پخش قطعات آسانسور در اصفهان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فعالیت میکند.
توجه داشته باشید که در کنار اینکه باید نصب و تعمیر آسانسور توسط نصاب آسانسور و  تعمیرکار انجام شود تا عملکرد و طول عمر آسانسور تضمین شود کیفیت و جنس قطعات و تجهیزات آسانسور نیز در طول عمر آسانسور تاثیر دارد و لازم است تجهیزات آسانسور در اصفهان را از یک فروشگاه لوازم آسانسور در اصفهان که معتبر باشد و پرسنل نسبت به قطعات اطلاعات کافی را داشته باشند و بتوانند شما را راهنمایی کنند.
رفت و روب تمام قطعات آسانسور خود را با مناسب ترین قیمت به فروش میرساند البته قیمت ها با توجه به کیفیت ها میتواند متفاوت باشد.             


                                                                                                   تجهیزات آسانسور
رفت و روب سابقه و تجربه زیادی در فروش قطعات آسانسور در اصفهان دارد و فروش انواع قطعات آسانسور از جمله انواع موتور آسانسور، انواع ریل انواع کابین، انواع درب لولایی، انواع درب تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، انواع تابلوی فرمان، انواع شستی، لیمیت، سوییچ، سیم بکسل، تراول کابل، انواع لوازم جانبی و ..... را با ضمانت کیفیت ارائه میدهد. شما می توانید قطعات موجود در این فروشگاه را با هم مقایسه کنید ‌و بهترین گزینه را با توجه به نیاز و هزینه ای که مد نظر دارید، انتخاب نمایید. برای داشتن آسانسور خوب و بدون نقص باید از قطعات مرغوب و باکیفیت در آن بکار برد. برای همین لازم است اطلاعات کافی از مشخصات، کیفیت و قیمت قطعات آسانسور داشته باشید تا بتوانید بهترین قطعات را تهیه کنید. پیشنهاد میدهیم با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره فنی، اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

قطعات آسانسور در اصفهان
آسانسور در اصفهان

برخی از قطعات و تجهیزات آسانسور

دیکتاتور آسانسور وسیله ای که بر روی درب نصب میشود و از کوبیده شدن درب به کابین جلوگیری میکند.
مگنت درب آسانسور از سیم پیچ مغناطیسی و اهرم و جک تشکیل شده و بر روی کابین و طرف قفل ایمنی درب طبقات نصب میشود و با رسیدن به طبقات با فشردن این مگنت درب باز میشود.
قفل لولایی درب قفل درب آسانسور در حین حرکت و حرکت نکردن آسانسور در زمان باز بودن درب وظیفه ی قفل لولایی درب است.
کفشک آسانسور
کلا دو نوع کفشک آسانسور غلطکی و لغزشی وجود دارد که در دو سمت و بالا و پایین روی کادر وزنه تعادل و یوک کابین نصب می گردد و با ریل های آسانسور ارتباط دارد و با حرکت در امتداد آنها در هدایت کابین و وزنه تعادل نقش دارد.
فلکه هرز گرد آسانسور
 فاصله بین کابین و کادر وزنه یا سیم بکسل متصل به آنها بیشتر از طول فلکه کشش باشد این فلکه برای ایجاد اصطکاک بین کابل و فلکه ها و ایجاد تناسب بین زاویه بکسل کاربرد دارد.

براکت ریل آسانسور براکت ها پایه هایی برای اتصال ریل ها به دیواره چاهک هستند و براکت ها انواع مختلفی دارند و اینکه باید طوری قرار بگیرند که در صورت ترمز اضطراری از مانع مشکل ریل شود.
لقمه ی ریل این قطعه برای اتصال ریل به براکت استفاده میشود و از جنس فلز است.
ریل آسانسور این ریل نگهدارنده و هدایت کننده آسانسور در مقابل حرکت پاندولی کابین در مقابل بارهای نامتوازن است که ممکن است روی کابین اعمال شود.
پشت بند ریل آسانسور در قسمت اتصال دو ریل در با پیچ و مهره اتصال دارد و از جنس فلز میباشد.
سیم بکسل
برای تعلیق کابین و وزنه تعاد در آسانسور استفاده میشود و از دسته سیم ها یا رشته ها تشکیل شده است.
قلاب سر بکسل قلاب سر بکسل یک سوکت گوه ای و یک فنر مارپیچ فولادی و یا ضربه گیر دارد و موجب اتصال سیم بکسل به چهارچوب کابین و چهارچوب وزنه تعادل میشود.