خدمات آسانسور در اصفهان | اصفهان رفت و روب

خدمات آسانسور در اصفهان

آسانسور وسیله ای است که از قطعات مکانیکی و الکترونیکی زیادی در کنار هم تشکیل شده است و به طور موثر افراد و یا وسایل را بین طبقات یک ساختمان جا به جا می کند. آسانسور باید توسط نصاب آسانسور، نصب شود و برای کارایی بهتر و رسیدن به عمر مفید خود توسط یک تیم سرویس دهنده متخصص مطابق چک لیست بازرسی آن را در حالت ایمن نگاه دارند و اینکه حتی تعمیر آسانسور نیز باید توسط تعمیرکار آسانسور انجام شود. شرکت رفت و روب یکی از بهترین شرکتهای سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان است با سابقه ای که دارد و همینطور متخصصین خبره کلیه خدمات آسانسور در اصفهان از جمله تعمیرات و نصب انواع آسانسور و خدمات پس از فروش برای کلیه مجتمع های اداری تجاری و مسکونی می باشد.


نصب آسانسور توسط نصابان حرفه ای

نصب آسانسور توسط نصابان حرفه ای

سرویس آسانسور

سرویس آسانسور

تعمیر آسانسور

تعمیر آسانسور

نصب و راه اندازی انواع آسانسور

نصب آسانسور حتما باید توسط نصاب حرفه ای و کاربلد انجام شود و اینکه هر آسانسوری با توجه به نوع آن نیاز به تجربه و دانش زیادی دارد که نیروهای رفت و روب آموزش دیده هستند و نصب را به نحو احسن انجام میدهند.

سرویس آسانسور

آسانسور هم بعد از نصب مانند هر سیستمی در طول کارکرد نیاز به نگهداری و بازبینی دارد که قطعات و عملکرد آسانسور را بررسی میکند و از آنجایی که آسانسور احتمال خطرات جانی هم دارد سرویس و بررسی دوره ای آن اهمیت زیادی دارد که باید توسط سرویس کار آسانسور در اصفهان به طوره دوره ای بازرسی شود. برای سرویس و نگهداری آسانسور در اصفهان میتوانید از متخصصین خبره رفت و روب در اصفهان کمک بگیرید.


تعمیرات آسانسور | اصفهان رفت و روب

تعمیر آسانسور

تعمیر آسانسور نیز همچون نصب و سرویس باید توسط تعمیرکار انجام شود تا از بروز مشکلات دیگر جلوگیری شود در صورت خرابی آسانسور با رفت و روب تماس بگیرید رفت و روب علاوه بر نصب انواع آسانسور، تعمیر اسانسور در اصفهان را نیز انجام میدهد و پس از تماس در کوتاه ترین زمان تعمیرکار برای تعمیرکار در محل حاضر میشود. رفت و روب به صورت ۲۴ ساعته فعالیت میکند.
با مشاهده ی هریک از موارد ذکر شده آسانسور نیاز به تعمیر دارد.
تکان خوردن و لرزش شدید آسانسور، شنیده شدن صداهای اضافه از آسانسور، از کار افتادن و ایستادن در حین حرکت، تغییر سرعت آسانسور، زیاد شدن زمان انتظار، گیربکس آسانسور.


قطعات و تجهیزات آسانسور

طراحی و نصب آسانسور علاوه بر اینکه باید توسط نصاب حرفه ای انجام شود به قطعات و تجهیزات خاصی هم نیاز دارد که از نظر کیفیت و کارایی خوب باشند. برای تهیه قطعات آسانسور نیز میتوانید از رفت و روب کمک بگیرید.

قطعات آسانسور