رفت و روب - بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان از اولین مراحل اسباب کشی می باشد. اگر این کار یعنی به درستی و به صورت حرفه ای صورت بگیرد قطعاً در زمان اسباب کشی، شما بدون هیچ گونه مشکل و هیچ دردسری وسایل را به مقصد مورد نظرتان خواهید رساند. در اینجاست که اهمیت جمع کردن لوازم و وسایل و همین طور سالم رسیدن بار به محل مورد نظر مشخص خواهد شد. بنابراین کار را به دست افراد یا گروهی که در این زمینه تخصص کافی دارند بسپارید تا هم به سبکی درست انجام دهند و همچنین تجربه کافی را دارا هستند و درصد احتمال آسیب دیدگی اثاثیه را کاهش خواهند داد. این کار برای افرادی که برای اولین بار است اسباب کشی منزل خود را انجام میدهند به دلیل اینکه به روی وسایل خود حساسیت بیشتری دارند حائز اهمیت است از این جهت ، رفت و روب آماده خدمات رسانی تخصصی در این زمینه می باشد تا این زحمت را به خود ندهید و مجبور نشوید جمع آوری اثاثیه منزلتان را با وجود دغدغه های دیگر و مشغله های روزمره، انجام دهید. چراکه بسته بندی وسایل منزل مانند دیگر کارها تخصص دارد و فرد باید تخصص کافی در این زمینه داشته باشد تا به بهترین روش ممکن منزل انجام گیرد.

مزایای بسته بندی اثاثیه منزل به شیوه درست

بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها به شکل صحیح و درست ، منجر عدم آسیب دیدن وسایل هنگام حمل بار و جابجایی می شود. نوع جمع آوری وسایل شما در انتخاب خودرو تاثیر گذار است. بدین صورت که وسایلی که به طرز صحیح جمع شده اند مکان کمتری را اشغال می کنند بنابر این به یک ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری احتیاج پیدا می شود و از این راه شما با یک تیر دونشان میزنید چرا که قیمت باربری اسباب کشی را هم کاهش خواهید داد. وقتی که وسایل منزل به صورت درست، صحیح و حرفه ای بسته بندی شود، پیدا کردن، باز کردن و چیدن وسایل نیز در مکان جدید با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت. از دیگر مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد: 
جهت جلوگیری از آسیب دیدن وسایل
افزایش سرعت حمل و نقل و اسباب کشی
دقت،نظم و سرعت در چیدمان اثاثیه
سر درگم و کلافه نبودن حین جابه جایی و چیدمان بصورت درست و صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و نقل و جابجایی می شود.

نکاتی برای بسته بندی حرفه ای اثاثیه : 
دقت داشته باشید که بسته بندی اثاثیه منزل را از وسایل کوچک شروع کنید. سپس بر روی کارتن ها نام وسایلی را که داخل کارتن قرار داده اید را یادداشت کنید این کار را هیچ وقت بر روی خود کارتن انجام ندهید بلکه با یک برچسب آن ها را مشخص نمایید. به هیچ عنوان یک کارتن را با وسایل سنگین پر نکنید چراکه امکان دارد کارتن ها پاره شوند. توجه کنید که کارتن ها را کاملا پر کنید تا زمانی که در داخل ماشین ها قرار می گیرند له نشوند و وسایل داخل کارتن دچار شکستگی نشود. وسایل سنگین همیشه در کف کارتن ها قرار دهید و وسایل سبک دیگر را بر روی آنها بگذارید. وسایل شکستنی و همچنین بزرگ را با ضربه گیر بسته بندی کنید و سپس داخل کارتن قرار دهید. برای جمع آوری وسایل شکستنی حتما و تاکیدا بر روی کارتن ها بنویسید ”مواظب باشید شکستنی است” این کار می تواند در حفظ وسایل حساس شما بسیار تاثیر گذار باشد.

بسته بندی کردن ظروف چینی و لوازم شکستنی : 
لوازم شکستنی و یا ظروف چینی از حساس ترین بخش های جمع آوری لوازم منزل می باشد که برای جمع کردن آنها باید دقت لازم را داشته باشید. همیشه این نوع کارتن ها را یعنی کارتن های ظروف چینی را در یک قسمت کجاگانه ای قرار دهید تا به هنگامی که افراد شرکت باربری از راه می رسند بر روی آنها تاکید داشته باشید تا در حین جابه جایی دقت های لازم را داشته باشند. برای قرار دادن این ظروف در کارتن ها ، می توانید از روزنامه و یا حتی لباس و نایلون های جنابدار استفاده کرد.بهتر است هر ظرف را جداگانه از هم بسته بندی کنید تا بر روی یکدیگر نیفتند چراکه احتمال شکستگی ظروف بالا می رود. در کف کارتن های ظروف چینی همیشه یک تکه از ضربه گیر قرار دهید تا در هنگام قرار گیری بر روی زمین آسیبی به آن وارد نشود و زیر کارتن ها را با چسب های مخصوص و بزرگ کاملا محکم کنید و اگر نیاز باشد دوبار از چسب برای این کار استفاده کنید و نکته آخر این که اگر کارتن ها سنگین هستند آنها را با طناب کاملا محکم کنید.

بسته بندی وسایل منزل مانند دیگر کارها تخصص دارد و فرد باید تخصص کافی در این زمینه داشته باشد تا به بهترین روش ممکن انجام گیرد. شرکت رفت و روب در طول سال های گذشته توانسته است که در زمینه اسباب کشی به خصوص بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان  با اعزام کارگر اسباب کشی در اصفهان بسیار موفق عمل کند و به پاس همراهی شما همشریان عزیز، انتظارات مشتریان را برآورده کرده است تا این زحمت را به خود ندهید و مجبور نشوید این امور را با وجود دغدغه های دیگر و مشغله های روزمره، انجام دهید. 

دیگر خدمات شرکت رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد