هزینه اسباب کشی منزل در اصفهان

بسیاری از افراد سعی دارند برای کاهش هزینه اسباب کشی استفاده خودشان دست به کار می شوند. اما آیا این کار در مجموع به سود آنها خواهد بود یا به ضرر آنها بستگی به عوامل زیادی دارد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید آن را خودتان انجام دهید باید به نکاتی توجه کنید. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش بیایید اول از همه بحث بسته بندی است که اگر به درستی رعایت نشود وسایل شکستنی قطعا اسیب می بینند، بحث دوم بحث جابه جایی اثاثیه سنگین است که اگر توسط کارگر حمل اثاثیه منزل آموزش دیده جابه جا نشوند منجر به خسارت های جبران ناپذیری می شود و در پایان وسیله حمل و نقل برای حمل اثاثیه منزل است که باید بسیار به آن توجه کرد چرا که اگر این کار را خودتان انجام دهید اصولا این کار را توسط وانت بار انجام می شود که به دلیل فضای کم وانت تعداد دفعات جابه جایی بیشتر و میزان احتمال خسارت نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه اسباب کشی در اصفهان :

شرکت های زیادی برای اثاث کشی در اصفهان وجود دارد و این هزینه ها طبق خدماتی که مشتریان از شرکت می خواهند متفاوت است و قبل از انجام خدمات ، باید هزینه ها به صورت کامل در اختیار مشتریان قرار گیرد . برخی از خدمات تاثیر گذار در قیمت اسباب کشی در اصفهان عبارتند از:
۱- نوع ماشین استفاده شده برای حمل اثاث منزل : نیسان، وانت بار، کامیون .
۲- تعداد طبقات .
۳- حجم اجسام مورد نظر برای حمل و نقل .
۴- هزینه بسته بندی اسباب منزل، باز و بستن لوسترها .
۵- مسافت مبدا و مقصد: هزینه حمل اثاثیه با توجه به محل فعلی و محل مورد نظر محاسبه می شود. و هرچه فاصله دورتر باشد هزینه نیز بیشتر است.

اصفهان رفت و روب

قیمت باربری برای حمل اثاث منزل

دستمزد کارگر اسباب کشی

دستمزد کارگر برای طبقات اول به بالا برای هر طبقه حمل اثاثیه بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند.

چند ترفند برای کاهش قیمت اسباب کشی در اصفهان:

کاهش حجم وسایل با دور ریختنی ها:

قیمت اسباب کشی در اصفهان با کمتر بودن وسایل رابطه ی مستقیم دارد. چرا که هر چه حجم وسایل و اثاثیه بیشتر باشد همه چیز را تحت تاثیر قرار می دهد از تعداد کارگر و ساعت کاری گرفته تا مواد مصرفی برای بسته بندی و حمل بار  برای کمک به کاهش هزینه ها بهتر است وسایلی که قدیمی هستند و برای شما کاربردی ندارند را بفروشید و هزینه اثاث کشی را پرداخت کنید.این یک واقعیت است که اگر لوازمی کمتری برای حمل و نقل وجود داشته باشد هزینه ی کمتری نیز برای حمل آن پرداخت می شود.

کاهش هزینه با بسته بندی وسایل :

برای کاهش قیمت بهتر است وسایل را خودتان بسته بندی کنید. اگر این کار به درستی انجام شود ، علاوه بر اینکه فضا کمتری اشغال می کند و تعداد دفعات نیاز به وسیله حمل و نقل هم کمتر می شود. از طرفی نوع و حجم اثاثیه در هر خانه ای متفاوت است که باعث تفاوت درمقدار لوازم بسته‌بندی اثاثیه می شود. شرکت‌های باربری در بسته بندی وسایل حساس از نوع مخصوصی از ضدضربه‌ها استفاده می‌کنند که با توجه به متراژ به‌کار رفته، قیمت آن محاسبه می‌شود.

استفاده از وسیله حمل و نقل مناسب:

هزینه اسباب کشی منزل ، با توجه به نوع وسیله ای که برای حمل وسایل استفاده می شود، متغیر خواهد کرد. طبیعتا همانگونه که در جدول بالا ذکر شده هزینه استفاده از ماشین های مخصوص حمل بار با نیسان یا وانت تفاوت خواهد داشت و همچنین تعداد دفعات استفاده از ان نیز باعث تغییرات قیمت خواهد بود که لازم است برای تعیین دقیق قیمت شود تا بعد دچار مشکل نشوید و نوسان قیمتی رخ ندهد.

دیگر خدمات شرکت رفت و روب