نظافت راه پله

نظافت راه پله و مشاعات در اصفهان

نظافت راه پله و مشاعات - نظافت پارکینگ در اصفهان

تمیزی یک ساختمان را می توان از جنبه های مختلفی در نظر گرفت که یکی از آنها نظافت راه پله ها و مشاعات میباشد. از آنجایی که این قسمت از ساختمان اولین مکانی هستند که به محض ورود به ساختمان دیده می شوند پس فاکتور مهمی برای تمیز دیده شدن ساختمان هستند.
خوشبختانه شرکت رفت و روب ، یک شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان است که آماده اعزام نیروی تمیزکاری آموزش دیده جهت تمیز کردن مشاعات ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری برای تمام نقاط شهر می باشد و با ارائه بهترین خدمات و با استفاده از کادری مجرب و متخصص می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهد.

نکات درخواست کارگر نظافت راه پله و مشاعات

  • از کارگرهای حرفه ای و ضمانت شده را درخواست کنید.
  • نیروهای خدماتی را از شرکت های معتبر و با سابقه بخواهید.
  • در تمیزکاری این بخش باید توجه داشته باشیم که کارگر از کجا و به چه ترتیبی کار نظافت را انجام می دهد.
  • شروع کار تمیزکاری با جارو زدن پله ها از بالا به پائین و بعد جارو زدن حیاط و پارکینگ ، تمیزکردن کابین آسانسور و نرده ها و در نهایت جمع کردن آشغالها در سطل زباله می باشد.
  • تمیز کردن نرده ها نیز جزئی از وظایف کارگر خدماتی در این بخش است که بایستی توسط دو دستمال خیس و خشک از تمام جهات باید کاملا تمیز شوند تا در نهایت لکی بر سطوح باقی نماند.
  • شیشه و پنجره‌ها نیز در صورت وجود دسترسی، باید به طور کامل از درون ساختمان و بیرون آن ، به خوبی تمیز گردد. برای اینکار معمولا از یک دستمال مرطوب استفاده شده و سپس با روزنامه هر دو طرف شیشه خشک می شود تا هیچ لکه ای بر روی شیشه ها باقی نماند.
  • در قسمتهایی از پارکینگ که در اثر روغن ریزی خودروها ،  روغنی شده اند بایستی قبل از خیس کردن ، محلولی از آب و تاید غلیظ تهیه شده و با استفاده از تی چند بار بر روی محل روغنی کشیده شود تا لکه ها از بین برود.
  • از شوینده ای استفاده شود که به مصالح ساختمان صدمه نزند. به طور مثال شوینده های اسیدی و جوهر نمک ، می تواند جلا و درخشندگی سنگ هارا بگیرد و باعث خوردندگی و ترک خوردن آن ها شود.
نظافت راه پله
سوالات متدوال
هزینه ها بر اساس تعداد طبقات ، تعداد واحد ها و متراژ فضاهای مشاع مثل پارکینگ و حیاط محاسبه میِ‌شود. همچنین مواد مصرفی شوینده از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت هستند.
با توجه به انتخاب مشتری می تواند شامل بخش های مختلفی از جمله آسانسور، پله ها، نرده ها، پاک کردن شیشه داخلی و خارجی تا جایی که دسترسی وجود داشته باشد، پنجره ها ، دیوار و کلید و پریزها ، پشت بام، لابی، پارکینگ و درب پارکینگ، حیاط و آیفون است.
سطل، جارو، شیشه پاک کن، تعدادی دستمال و روزنامه
تهیه این لوازم به عهده مشتری است اما در صورت تمایل، نیروی اعزامی برخی از اقلام و مواد شوینده را تهیه نموده که مبلغ آن توسط مشتری پرداخت می‌شود.
از آنجایی که نظافت کامل راه پله ای که تازه نقاشی شده است به زمان بیشتری نیاز دارد ، بهتر است قبل از حضور نیروی خدماتی در محل با شرکت مروطه اطلاع دهید و به توافقی بر سر هزینه برسید.
۱.نظافت راه پله ها از بالا به پایین ۲.تمیز کردن نرده ها ، شیشه ها ، کلیدها و پریزها ۳. نظافت آسانسور (شیشه ، کف و دیوار) ۴.جارو ، شستشو و خشک کردن حیاط و پارکینگ ها ۵.تمیز کردن درب ورودی ، درب پارکینگ و آیفون

چرا رفت و روب را انتخاب کنیم ؟

• ضمانت بعد از کار به صورت جدی
• نامه معتبر کارپردازان برای ورود به منزل
• استفاده از مواد شوینده مناسب 
• استفاده از افراد مجرب و متخصص
• سرعت ، نظم و دقت در کار
این موسسه در مدت زمان فعالیت خود تا به امروز بر تمام اصول مشتری پایدار بوده و همیشه هنگام جذب نیروی کار بسیار حساس عمل کرده است. همچنین سعی نموده ایم با اعزام نیروی مجرب ، جوان و باسابقه به تمام نقاط شهر جهت نظافت راه پله ، حیاط و مشاعات در منازل و ادارات ، امور خدماتی برای شما عزیزان تسهیل نماییم تا شما بزرگواران بتوانید بهترین خدمات را دریافت نمایید و دیگر دغدغه دسترسی به کارگران های مطمئن و متخصص را نداشته باشید. شرکت رفت و روب ، با بیش از یک دهه تجربه، تعهد، تخصص، دانش و کارآمدی در زمینه ارائه خدمات متنوع ، توانسته جایگاهی رفیع و پایدار را برای خود فراهم آورد تا افتخار خدمت رسانی به تمام همشهریان را داشته باشد. کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا خدمت مورد نظر، مکان و زمان حضور متخصص را مشخص نمایید و بقیه کارها را به ما بسپارید.
همچنین می توانید برای مشاور رایگان با تماس بگیرید. جهت تماس با شرکت خدماتی میتوانید از طریق شماره تماس های درج شده و یا فرم های درون سایت اقدام نمایید.

نظافت راه پله

دیگر خدمات شرکت رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد