نظافت منزل در شاهین شهر اصفهان

رفت و روب شرکتی با تجربه چند ساله که با به کارگیری بهترین نیروهای متخصص ، یکی از معتبرترین شرکت های خدماتی نظافتی در اصفهان شناخته شده است و در این زمینه توانسته رضایت مشتریان را کسب کند. این مجموعه خدمات خود را در تمام نقاط شهر و در زمینه های مختلف نظافتی گسترش داده و تلاش دارد این خدمات را به نحو احسن به اتمام برساند.

خوشبختانه با راه اندازی شعبه شاهین شهر این شرکت ،  ساکنین این منطقه نیز می توانند می توانند ، کارگر خدماتی برای تمیزکاری خانه را از این مجموعه تحت عنوان نظافت منزل در شاهین شهر درخواست کنند و به این ترتیب در زمان و هزینه ها صرفه جویی نمایند. برای درخواست نیرو ، کافیست با ما تماس بگیرید یا سفارشتان را از طریق لینک های موجود در سایت ثبت نمایید تا با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت ، نزدیکترین نیروی خدماتی حرفه ای را به محل مورد نظر شما اعزام نماییم.

رفت و روب ارائه دهنده خدمات نظافتی در شاهین شهر

علاوه بر سرویس نظافت در بهارستان ، یکی از شهرستان هایی که این شرکت آماده خدمات رسانی به آن می باشد شهرستان شاهین شهر است. این شهر که می توان آن را اولین شهر جدید و از پیش طراحی شده در ایران نامید یکی از شهرستان های مهم شهر اصفهان می باشد. شرکت رفت و روب با گسترش خدمات خود سعی کرده این شهرستان را نیز تحت پوشش خدمات خود قرار دهد و با خدمات خود تحت عنوان شرکت خدمات نظافتی با قیمت مناسب و منصفانه خدمت گزار اهالی این شهرستان باشد. از این پس اهالی این شهرستان می توانند با مراجعه به سایت esfahan-roftoroob.ir از خدمات نظافتی بهره مند شوند.
حتی می توان با جست و جوی عناوینی مانند شرکت خدمات نظافتی در شاهین شهر، استخدام نظافتچی در شاهین شهر و ... سایت رفت و روب را پیدا کنید و سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت نیروهای خدماتی ما برای انجام امور تمیزکاری مورد نظر اعزام شوند. این خدمات عبارتند از :
نظافت کامل آشپزخانه
شامل شستشوی دیوار، کف،مرتب کردن کابینت ها، ضدعفونی کردن سینگ ظرفشویی، اجاق گاز و غیره
نظافت کامل پذیرایی و اتاق خواب
 شامل تمیز کردن کف، پنجره، مرتب کردن کمد و قفسه ها، مرتب کردن رختخواب ها، گردگیری پرده و شستن و گردگیری فرش و مبلمان با جاروی برقی
نظافت حمام و دستشویی منزل
شامل پنجره، شستن کاشی و سرامیک ها، کف، شیرآلات
نظافت کامل بالکن
شامل تمیزکردن  کف، نرده و پنجره ها
نظافت راه پله ها و مشاعات به همراه پارکینگ و نرده ها
و ...

به چه خدماتی نیاز دارید؟

نکات مهم درخواست کارگر از شرکت نظافت منزل اصفهان

  • کارگر را از یک شرکت معتبر درخواست نمایید. 
  • توجه نمایید که نیروهایی کهاعزام می شوند حتماً کارت بهداشت داشته باشند.
  • قبل از ثبت سفارش، با توجه به اینکه کارگر خانم انتخاب کرده اید یا کارگر آقا و نوع و حجم کار ، بر سر قیمت به توافق برسید.
  • میزان ساعت کار نیروی تمیزکاری ، ۸ ساعت است بنابراین برای درخواست ساعات اضافه تر ، با شرکت هماهنگ کنید.
  • زمانی برای استراحت و نهار کارگر در نظر بگیرید.
  • چنانچه از نحوه کار نیروی فرستاده شده ناراضی بودید، در همان ساعات اولیه به شرکت مربوطه اطلاع دهید تا نیروی جدید را برای شما بفرستند.
خدمات تمیزکاری منزل

تعرفه تمیز کاری منزل در شاهین شهر اصفهان

تعرفه خدمات نه تنها در این مجموعه بلکه در اکثر شرکت ها به صورت ساعتی ارائه می‌شود که بسته به بکارگیری نیروی آقا یا خانم تغییر می کند.معمولا نیروی خانم با توجه به کم تر بودنشان و درنظرگرفتن سختی کار، با قیمت پایه بالاتری به ارائه خدمات نظافت می پردازند.
البته باید این نکته را حتما مورد توجه قرار داد که سطح انتظاری که شما از شرکت مبوطه دارید تاثیر مستقیم در هزینه دارد یعنی شما اگر در حین کار بخواهید مراحل خاصی را در نظر بگیرید با توجه به صرف زمان و میزان کار آن می تواند در هزینه ها تاثیر گذار باشد که برای تعادل بین روند کاری و انتظارات شما بهتر است یک طبقه بندی از کارهای مورد نظر تهیه و مورد توافق طرفین قرار بگیرد.
در کنار این، عواملی همچون متراژ و ... در تعییین هزینه و دستمزد تاثیر گذار خواهد بود.


نظافت کلی ساختمان

امروزه با گسترش آپارتمان نشینی و رواج روز افزون آن ، زندگی در کنار یکدیگر در ساختمان‌های پرجمعیت ، شرایط ویژه‌ای را برای ساکنین این ساختمان ها بوجود می‌آورد. از جمله نیاز به استفاده از خدمات ساختمانی از قبیل توجه به نظافت ساختمان.
در این میان وظیفه‌ی نماشویی ، کفسابی ، راه پله ، آسانسور ، پارکینگ و مشاعات تنها به یک خانواده محدود نیست و مسئولیتی همگانی تلقی می‌شود. تمیزکاری ساختمان‌های مسکونی یا تجاری در فضای داخلی و خارجی آن‌ها با توجه به گستردگی وسعت و سختی کار در نظافت مشاعات و راه‌پله ها فرآیندی زمان بر و دشوار است و از عهد‌ی ساکنین ساختمان خارج شده و به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران ساختمان تبدیل شده است.
همچنین به دلیل بالا بودن تردد و آمد و شد در ساختمان‌های تجاری، بهداشت، پاکیزگی بیش از سایر محیط ها اهمیت پیدا کرده و شستشو و پاکیزه نگه داشتن ساختمان به صورت پیوسته و مرتب، امری ضروری و حیاتی از دید مشتریان و مراجعین به این مراکز می باشد.
به همین سبب، شرکت‌های معتبر خدماتی در شهر های متفاوت از قبیل شرکت خدمات نظافتی رفت و روب پدیدار شده اند که حوزه فعالیت خود را با ارائه خدمات به انواع نیازهای نظافتی مجتمع‌های بزرگ، کوچک، مسکونی و تجاری پاسخ مناسبی داده است و با بهره‌مندی از نیروهای تایید هویت شده، متخصص و آموزش دیده و با استفاده از آخرین و مدرن ترین تجهیزات نظافتی، خدماتی در دسترس و آسان ارائه می‌کنند.
همچنین رفت و روب در زمینه استخدام سرایدار در اصفهان یا استخدام نگهبان در اصفهان نیز فعالیت مستمر دارد تا بتواند سرایدار قابل اعتماد و با تجربه را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد و یک قدم به هدف شرکت که، جلب رضایت شما عزیزان بوده است نزدیک شود.

شرکت خدماتی و نظافتی رفت و روب

دیگر خدمات شرکت رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد