رفت و روب - نظافت منزل در اصفهان

نظافت خانه در اصفهان ، یکی از بیشترین مخاطبان را در بین دیگر خدمات شرکت رفت و روب دارد و در این زمینه توانسته رضایت مشتریان بسیاری را کسب کند. بنابر همین استقبال،  این مجموعه تلاش کرده تا در حوزه ی فعالیت خود یعنی شهر اصفهان بهترین خدمات تمیزکاری خانه را با بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز ارائه دهد.
این شرکت برای امور خدمات نظافت وخدمات منزل در اصفهان با اعزام کارگر نظافت منزل  آقا یا خانم به هر نقطه از شهر اصفهان تلاش دارد تا همه نقاط را تحت پوشش خود در آورد. این سرویس شامل تمیزکاری انواع منازل از جمله منازل ویلایی ، منازل آپارتمانی، منازل تخلیه، منازل مبله و ... می گردد.

رفت و روب ارائه خدمات نظافت خانه اصفهان

حوزه فعالیت رفت و روب ، برای نظافت منزل در اصفهان ،شامل :
تمیز کردن اتاق و گردگیری آن، تی کشیدن کف
تمیز کردن پنجره ها ، شستن درها و دیوارها 
تمیز کردن سرویس های ببهداشتی و سرامیک ها ،
مرتب کردن اتاق ها و تختخواب ها ، کمدها
تمیز کردن آشپزخانه ،کابینت ها و دیگر لوازم داخل آشپز خانه ،
گرد گیری منزل و تمیز کردن کف
شستن و تمیز کردن راه پله و مشاعات
تمیز کردن لوسترها
و کارهایی از این قبیل می باشد که در دسته بندی های متفاوتی قرار میگیرد.

شرکت خدماتی

خدمات نظافت منزل در اصفهان

شرکت رفت و روب ، برای  تمیزکاری انواع خانه های ویلایی یا آپارتمانی شیوه یکسانی دارند و تنها در طبقه بندی خدمات با هم تفاوت دارند ولی نوع خدمات تمیزکاری در خانه های مبله و خانه های تخلیه شده به صورت کلی با هم تفاوت دارند که به آن اشاره خواهیم کرد.که متناسب با این شیوه ها زمان های متفاوتی را نیز باید برای آن در نظر گرفت که این شیوه ها باید پیش از اعزام نظافتچی منزل بین شرکت و مشتری هماهنگ و مورد توافق قرار بگیرد. 


نظافت خانه مبله

نظافت خانه مبله شامل موارد زیر می باشد:
گردگیری نمودن تمام محیط خانه و اثاث منزل
شست و شوی دستشویی و حمام شامل شستن کف،روشویی، کاسه توالت، شیرآلات و ...
آشپزخانه و لوازم آن ، مرتب کردن کابینت ها
اتاق خواب
اتاق پذیرایی
نظافت راه پله و مشاعات
و ...
در صورتی که مشتری درخواست خدمات بیشتر همچون شستشوی پرده ها و نصب آن ، شستشوی مبلمان و رویه صندلی ها ،  روتختی و ... نماید، نیروی اعزامی پس از هماهنگی با شرکت خدماتی می تواند به ارائه خدمات در این زمینه ها نیز بپردازد.

نظافت خانه تخلیه شده

نظافت خانه تخلیه شده از دیگر انواع تمیزکاری ساختمان می باشد که توسط این شرکت ارائه می شود. تمیزکاری این ساختمان ها در برخی موارد راحت تر از منزل مبله است چرا که وسایل کمتری را در بر می گیرد ولی در بیشتر موارد کاری سخت تر از نظافت خانه مبله را شامل می شود چرا که این سرویس عمدتا پس از اسباب کشی، نقاشی و یا بنایی ارائه می گردد. پس از اسباب کشی، گرد و غبار به جا مانده از جابجایی وسایل منجر به آلودگی خانه شده و این آلودگی در منزل خالی بیشتر بروز می نماید. همچنین، در منازل تخلیه بسیاری از قسمت هایی که عمدتا در خانه مبله پوشیده بوده در معرض دید قرار دارد و نظافت آن که مدت زیادی هم از آن گذشته کاری سخت و وقت گیر خواهد بود. همچنین، در تمیز کردن پس از بنایی، نیروی اعزامی می بایست آثار به جا مانده از نخاله های ساختمانی را تمیز نماید. تمیز کردن بعد از نقاشی نیز شامل از بین بردن لکه های رنگ از روی زمین و در صورت نیاز، به خدمات کفسابی و احتمالا خدمات نماشویی می گردد.


مزایای استفاده از خدمات تمیز کاری منزل

امروزه با توجه به وجود مشغله های فراوان، پیدا کردن کارگر مطمئن و حرفه ای جهت خدمات تمیز کاری منزل در اصفهان به مسئله مهمی تبدیل شده است  همچنین شاغل بودن بانوان و گسترش روند آپارتمان نشینی ، موجب شده است تا خیلی از افراد برای نظافت از این نمونه شرکت‌ها کمک بگیرند. بیشترین مزیت استفاده از خدمات تمیز کاری در منزل ، صرفه جویی در زمان با بالا بردن سرعت انجام امور تمیز کاری است چرا که نیروهای خدمات تمیز کاری خانه ، مهارت و تجربه بالایی دارند.
خوشبختانه شرکت رفت و روب ، مجموعه از نظافتچی خانم و آقا را جهت رائه خدمات تمیز کاری منزل و محل کار ، گردآوری نموده است بنابراین کافیست با ما تماس بگیرید تا ما با مناسبترین قیمت ، نیروی خدماتی مجرب را به محل مورد نظر شما اعزام می نماییم. در همین راستا چنانچه به خدمات سمپاشی منزل در اصفهان نیاز داشتید می توانید روی کمک ما حساب نمایید.

شرکت خدماتی

دیگر خدمات شرکت رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد