نظافت منزل بهارستان اصفهان

اگر شما جز افرادی هستید که دارای مشغله زیاد و یا توجه بیش از حد به تمیزیمنزل هستید نیاز به یک مجری و یا شرکت تمیزکاری متخصص دارید که تمامی توقعات شما را در این امر برآورده کند. شرکت خدمات نظافتی رفت و روب از جمله بهترین راه کار برای مشکل شما می باشد اما نه هر شرکتی. شما باید ابتدا تحقیقات خود را برای شناخت شرکت های فعال در این زمینه در شهر خود کامل کنید و سپس بهترین را انتخاب انجام دهید تا خدمات مدنظرتان را با بهترین کیفیت ، کمترین وقت و هزینه دریافت نمایید.

رفت و روب - شرکت خدمات نظافتی در بهارستان

شرکت رفت و روب ، تلاش کرده تا خدمات نظافت منزل بهارستان را همچون شهر اصفهان تحت پوشش قرار داده و هر سفارش را در اسرع وقت پاسخگو باشد و در تلاش است بتواند خدماتی پویا و متناسب و درخور شهروندان محترم اصفهانی در زمینه های مختلف خدماتی و …ارائه دهد. بنابراین یکی از شهرستان هایی که این مجموعه ، آماده خدمات رسانی به آن می باشد شهرستان بهارستان اصفهان است که به دلیل وجود آپارتمان نشینی اهالی این شهرستان لازم دیدیم که با ارائه خدمات نظافتی در بهارستان خدمت گزار آنها باشیم. 

خدمات نظافت منزل در بهارستان شامل چه مواردیست؟

نظافت کامل پذیرایی و اتاق خواب خانه شامل کف، پنجره، کمد و قفسه ها، سطوح خارجی لوازم برقی و گردگیری پرده و شستشوی فرش و مبلمان با جاروی برقی
* نظافت کامل آشپزخانه شامل دیوار، کف، کابینت ها، ظرفشویی، اجاق گاز و سطوح بیرونی لوازم برقی آشپزخانه
* نظافت حمام و دستشویی منزل شامل پنجره، کاشی و سرامیک ها، کف، آینه و شیرآلات
* نظافت کامل بالکن شامل کف، نرده و پنجره ها
* نظافت راه پله ها به همراه پارکینگ و نرده ها

شرکت رفت و روب
علاوه بر خدماتی که اشاره شده توانایی خدمات نظافتی در بهارستان به صورت کامل و یکجا را نیز دارا می باشد. اهالی بهارستان می توانند خدمات کلی تمیزکاری که تحت عنوان خانه تکانی و نظافت منزل بهارستان شناخته می شود را با قیمت مناسب و منصفانه را از ما بخواهید تا شرکت طی قراردادی، آن را برعهده بگیرد.

شرکت خدماتی و نظافتی رفت و روب

نکات مهم درخواست کارگر از رفت و روب

  • حتما یک کارگر تمیزکاری را از یک شرکت معتبر درخواست نمایید.
  • نیروهایی کهاعزام می شوند حتماً باید کارت بهداشت داشته باشند.
  • چنانچه از نحوه کار نیروی فرستاده شده ناراضی بودید، در همان ساعات اولیه به شرکت مربوطه اطلاع دهید تا نیروی جدید را برای شما بفرستند.
  • نیروی اعزامی ، موظف است ابزارهای مورد نیاز کار خود را همراه بیاورد.
  • میزان ساعت کار نیروی تمیزکاری ، ۸ ساعت است بنابراین برای درخواست ساعات اضافه تر ، با شرکت هماهنگ کنید.
  • زمانی برای استراحت و نهار کارگر در نظر بگیرید.
  • قبل از ثبت سفارش، با توجه به اینکه کارگر خانم انتخاب کرده اید یا کارگر آقا و نوع و حجم کار ، بر سر قیمت به توافق برسید.
خدمات تمیزکاری منزل

تعرفه تمیز کاری منزل در بهارستان اصفهان

تعرفه خدمات نه تنها در این مجموعه بلکه در اکثر شرکت ها به صورت ساعتی ارائه می‌شود که بسته به بکارگیری نیروی آقا یا خانم تغییر می کند.معمولا نیروی خانم با توجه به کم تر بودنشان و درنظرگرفتن سختی کار، با قیمت پایه بالاتری به ارائه خدمات نظافت می پردازند.
البته باید این نکته را حتما مورد توجه قرار داد که سطح انتظاری که شما از شرکت مبوطه دارید تاثیر مستقیم در هزینه دارد یعنی شما اگر در حین کار بخواهید مراحل خاصی را در نظر بگیرید با توجه به صرف زمان و میزان کار آن می تواند در هزینه ها تاثیر گذار باشد که برای تعادل بین روند کاری و انتظارات شما بهتر است یک طبقه بندی از کارهای مورد نظر تهیه و مورد توافق طرفین قرار بگیرد.
در کنار این، عواملی همچون متراژ و ... در تعییین هزینه و دستمزد تاثیر گذار خواهد بود.

به چه خدماتی نیاز دارید؟

دیگر خدمات شرکت رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد