سرایداری در اصفهان | نگهبانی در اصفهان

نگهبانی

سرایداری در اصفهان را می توان یکی از مشاغل مهم ساختمان ها و مجتمع ها، ویلاها، ساختمان های تجاری، مرکز خریدها، پارکینگ ها و... نام برد. امروزه در اکثر مکان های نام برده شده استخدام سرایداری و نگهبانی مشاهده می شود. اکثر مالکان برای انجام کار ها و حفط امنیت و نگهبانی از ساختمان ها، سرایدار و نگهبان را استخدام می کنند.
وظایف سرایداری مشخص است و نگهبان برای کسب رضایت ساکنان ساختمان باید وظایف خود را به خوبی انجام دهد تا کسی از وی شکایتی نداشته باشد .وظایف سرایدار ها در هر ساختمانی و مکانی متفاوت می باشد و بهتر است وی به همه ی قوانین مربوط به سرایداری آگاه باشد تا فرد استخدام کننده ی سرایدار، درهنگام عقد قرار داد به تمام حقوق آنها اشنا باشند تا حقی از آنها ضایع نشود.
سرایدار فردی است که نماینده سایر افراد ساکن ساختمان است و مجموعه‌ای از وظایف و کارهای مربوط به ساختمان مانند، جلوگیری از اسیب و سرقت و خرابی به ساختمان، نظافت، بررسی تاسیسات ، حفاظت ساختمان در همه ساعات شبانه روز را برعهده دارد. بهتر است برای محل زندگی خود، آپارتمان، ساختمان، مدرسه و ... یک سرایدار استخدام کنید، سرایداری که قابل اعتماد باشد و از همه نظر تایید شده باشد. رفت و روب در طول تمام سال های فعالیت خود تلاش کرده تا با حداکثر توان خود بتواند خدمات را با افراد متخصص خود با بهترین کیفیت اجرا کند. رفت و روب در زمینه استخدام سرایدار در اصفهان یا استخدام نگهبان در اصفهان نیز فعالیت مستمر دارد تا بتواند سرایدار قابل اعتماد و با تجربه را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد و یک قدم به هدف شرکت که، جلب رضایت شما عزیزان بوده است نزدیک شود.


استخدام سرایدار در اصفهان

سرایدار کیست ؟ سرایدار با مشورت و با تایید صلاحیت، توسط افراد ساکن در ساختان و مدیران ساختمان مشخص می شود که ممکن است در همان ساختمان و یا محل دیگری سکونت داشته باشد. پس از استخدام سرایدار ، به پرداخت حقوق ماهیانه اش باید اقدام کرد. امروزه در اکثر ساختمان ها سعی میکنند فردی را برای سرایداری استخدام کنند که به امور دیگری همچون باغ باتی و نگهبانی و ... نیز آگاهی داشته باشد. در اصل برخی از امور ساختمان مانند حفاظت ساختمان، حفاظت از تأسیسات و لوازم و وسایل ، جلو گیری از خرابی و آسیب دیدگی وسایل، نگهبانی، خدمتگزاری، باغبانی و... توسط سرایدار انجام می شود.


از وظایف سرایداری در اصفهان و نگهبانی در اصفهان چه می دانید؟

وظایف سرایدار یا وظایف نگهبان باید به خوبی برای افراد ساکن در ساختمان تعریف شود تا هم سرایدار و هم دیگر افراد به وظایف و کارهایی که سرایدار باید انجام دهد اگاه باشند.

* از جمله وظایف یک نگهبان مجتمع یا سرایدار می تواند به نگهبانی از آن ساختمان اشاره کرد که سرایدار باید در حفاظت و برقراری امنیت در ساختمان تمام تلاش خود را بکند.
* در هنگام استخدام سرایدار یا نگهبان ساختمان ، کارهای نظافتی ساختمان از جمله نظافت لابی، راهروها و پله‌ها، پشت بام، پارکینگ، محوطه بیرونی ساختمان و کلیه مشاعات عمومی ساختمان که از وظایف سرایدار است را به اطلاع آن برسانید.
* آبیاری و مراقبت از فضای باغچه ی ساختمان که برای زیبا سازی محیط ساختمان می باشد، به صورت روزانه بر عهده ی سرایدار یا نگهبان می باشد.
*• در فصل های سرد و ریزش برف باید راه های عبوری را برای تردد خودروها و عبور ساکنان ساختمان باز کند ، همچنین وظیفه ی برف روبی پشت بام نیز بر عهده ی سرایدار می باشد.
* سرایدار ساختمان باید هر روز به موتور خانه سر بزند و محافظت از تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، آسانسور، امکانات عمومی ساختمان، تجهیزات برقی و... را برعهده داشته باشد تا از پرداخت هزینه ی اضافی برای ساختمان جلوگیری شود.
* هر ساختمان ممکن است مدیر نیز داشته باشد که در این مواقع سرایدار باید به حرف های مدیر گوش دهد و طبق حرف های مدیر انجام وظیفه کند و خدماتش را به نحو احس انجام دهد.

عکس

سرایداری در اصفهان

* کیسه های زباله ی هر واحد را طبق ساعات خاصی از شب، جمع آوری کند و آن هارا به بیرون از ساختمان ببرد، که این امر جزوه وظایف مهم سرایدار می باشد چرا که موضوع نظافت ساختمان در میان است.
* دیوارهای ساختمان حداقل سالی سه بار باید توسط سرایدار ساختمان در اصفهان و یا نگهبان ساختمان در اصفهان، نظافت و شسته شود.
* در برخی از روزهای سال، مخصوصا روزهای تعطیل عید و مناسب های مختلف، ممکن است افراد ساکن در ساختمان برای مسافرت به بیرون از منزل بروند. در اینگونه مواقه سرایدار و یا نگهبان باید به صورت تمام وقت و ۲۴ ساعته، وظیفه ی نگهبانی از ساختمان را برعهده داشته باشند.
* سرایدار باید به صورت مرتب گردگیری و شستشوی شیشه ها، لبه های دیوار، گل ها را انجام دهد تا محل عاری از گردو غبار باشد.
* تمام قوانین و مقررات مربوط به ساختمان و وظایفش را بداند و از پرداختن به کارهای غیر قانونی و خلاف جلوگیری کند.
* هرروز پشت بام را چک کنند و از سلامت وسایل روی پشت بام مانند کولر اطمینان خاطر کند تا آسیب و ضرری به وسایل وارد نشود.
* در مورده جمع آوری شارژ ساختمان با مدیر هماهنگ کند و شارژ ساختمانی که باید توسط ساکنین ساختمان پرداخت شود را به موقع جمع آوری کند و به مدیر ساختمان تحویل دهد.
* اگر سرایدار متوجه شد که وسیله ای در حال خروج از ساختمان است ان را چک کند در صورتی که مشکلی نبود اجازه ی خروج دهد.
*** نکته ی مهمی که باید در نظر گرفت این است که انجام امور شخصی مانند خرید، شستشوی خودرو ها و ... از وظایف سرایدار ها و نگهبانان نیست . برای دریافت نیروی سرایداری در اصفهان و یا دریافت نیروی نگهبانی در اصفهان با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید. مشاورین ما در کوتاه ترین زمان، نیروی سفارشی را به محل مورد نظر اعزام می کنند.


برای استخدام سرایدار در اصفهان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

فردی که قرار است شما تحت عنوان سرایدار ی در اصفهان و یا نگهبانی در اصفهان از ما در خواست می کنید باید از تایید و صلاحیت لازم برای انجام خدمات برخوردار باشد. که این ویژگی ها را شرکت در هنگام استخدام سرایدار در اصفهان و یا استخدام نگهبان در اصفهان برای به خدمت گرفتن آنها لحاظ می کند و کسانی که ویژگی های لازم را داشته باشند انتخاب می کند. از جمله این ویژگی ها :
• از عدم اعتیاد سرایدار به دخانیات و سایر مواد های مخدر باید اطمینان حاصل کرد
• بهتر است هنگام عقد قرارداد سرایداری در اصفهان عدم سوء پیشینه کیفری از وی دریافت شود تا مشکلی در ادامه ی همکاری پیش نیاید.
• فرد سرایدار بهتر است متاهل باشد و در صورت مجرد بودن ازسن بالایی برخوردار باشد.
• سرایدار باید از لحاظ جسمی و روحی در سلامت کامل باشد. تا بتواند وظایفش را به خوبی انجام دهد.
• توجه داشته باشید که سرایدار باید به تمام قواعد و قوانین ساختمان آگاه باشد و در صورتی که بر خلاف قوانین عمل کرد مدیر می تواند آن را جریمه کند.
• اکثر ساختمان های امروزی از دوربین های مدار بسته و سیسم های ایمنی مانند اطفا حریق استفاده می کنند بهتر است فرد سرایدر با این سیستم ها آشنایی داشته باشد.
• توجه به ورود و خروج و تردد ساکنین ساختمان و افراد مراجعه کننده به ساختمان

ساختمان

قیمت استخدام سرایدار در اصفهان | قیمت استخدام نگهبان در اصفهان

مطابق با ماده ۴۰ قانون تملک ساختمان ها، مدت زمان قراداد با سرایدار ها و نگهبان های ساختمان باید به صورت سه ماهه باشد. در صورتی که مدیر و ساکنین ساختمانی از خدمات و انجام وظایف نگهبان راضی بودند این قرارداد به مدت سه ماه دیگر توسط مدیر یا مدیران ساختمان تمدید شود. اما اگر کمتر این مدت افراد ساکن در ساختمان و مدیر از سرایدار یا نگهبان ساختمان راضی نبودند در ۱۵ روز اول قرار داد، سرایدار باید شغل خود و اگر سوئیتی در ساختمان دارد را ترک کند.قیمت استخدام نگبهان یا سرایدار بستگی به وظایفی که کارفرما از او دارد متفاوت است و این قیمت گذاری مربوط به تصمیم اهالی ساختمان و به خصوص مدیر ساختمان خواهد بود.
شرکت رفت و روب
با تخصص در زمینه های گوناگون خدماتی از جمله همان گونه که اشاره شد در زمینه استخدام سرایدار در اصفهان یا استخدام نگهبان در اصفهان فعالیت دارد. خدمات این شرکت تنها منحصر در این زمینه نیست و میتواند زمینه های مختلفی را در بربگیرد در اصل شما می توانید برای کلیه خدمات نظافتی در اصفهان مثل نظافت در اصفهان، نگهداری از کودک در اصفهان، نگهداری از سالمند در اصفهان، خدمات باغبانی در اصفهان، خدمات کفسابی در اصفهان و  ... با شرکت خدمات نظافتی رفت و روب در تماس باشید...

دیگر خدمات شرکت رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت اصفهان رفتوروب می باشد